Youtubeři

20. prosince 2021 13:20

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Jake Paul si připsal další drsné vítězství. Lidé jeho KO označují za nejlepší roku

Jake Paul má na kontě další boxerskou výhru. Byla zasloužená?

Youtuber Jake Paul nejspíš mohl klidně dál točit trapná zhýčkaná videa na YouTube, vydělávat miliony za reklamy, sponzoring a merch a být tzv. happy. Jenže proč vydělávat miliony, když můžete vydělávat desítky milionů, a ještě si přitom hrát na drsňáka? A tak se ještě se svým bratrem Loganem Paulem dali oba na box. Jake zatím nebojoval s nikým tak slavným jako je Floyd Mayweather, jeho nejslavnější oponent Tommy Fury měl přijít až nyní v prosinci, souboj se ale musel odložit kvůli zranění Furyho. A tak mladší z Paulů nastoupil proti už jednou poraženému Tyronu Woodleymu.

Woodley je o pár desítek let starší, bez formy a zjevně i bez morálních zábran, alespoň podle názorů fanoušků, kteří víkendový zápas měli možnost zhlédnout. V něm totiž Jake Paul po několika kolech, kdy se doslova nic nedělo a ani jeden z rádoby boxerů se k ničemu neměl, rázem z čista jasna uštědřil Woodleymu brutální KO, čímž si pojistil další výhru v řadě. Zatímco však někteří toto KO oslavují a považují za nejlepší, jaké letos viděli, jiní tvrdí něco jiného.

Woodley prý mohl ráně snadno zabránit, případně se uhnout, v poslední chvíli ale vypadal jako někdo, kdo ví, že úder přijde, a kdo ví, že musí jít k zemi, aby někdo jiný mohl slavně vyhrát. Jinými slovy to podle některých vypadalo, jako by byl zápas předem rozhodnutý – názor, který se objevuje po každém zápase některého z bratrů Paulových. Vy si na to teď můžete udělat vlastní názor níže:

Sdílejte článek
Štítky box internet vítězství YouTube reakce Jake Paul Logan Paul Floyd Mayweather Jr. KO Jake Paul Tyron Woodley Tommy Fury

Přečtěte si také