návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuber jeden den zkoušel, jaké to je být slepý. Jak jeho šílený experiment dopadl?

Nejhorší předpoklady se naplnily a život ohrožující BirdBox Challenge vyzkoušel první český youtuber Lukefry.
Vydáno: 04.02.2019
Youtube zkusil, jaké je být slepý 7
Youtube zkusil, jaké je být slepý 7 Autor: youtube.com/Lukefry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V zahraničí už se dávno rozjel nebezpečný fenomén takzvané BirdBox Challenge, který spočívá v tom, že youtuber urazí určitou vzdálenost nebo bude běžné činnosti v životě vykonávat se zavázanýma očima. Nápad pochází z postapokalyptického filmu Bird Box, kde v určité části filmu musí hrdina ujít dlouhou cestu poslepu, protože jinak by ho zabila nebezpečná monstra.

Youtubeři ale tohle téma pojali po svém, a tak začala vznikat spousta podivných videí. V jednom z nich třeba youtuber jezdí autem se zalepenými skly tak, aby neviděl, a při tom nabourá. Jinde kluk se zavázanýma očima málem vběhne pod auto. Jinými slovy, hrát si na to, že jsem slepý, není zrovna neškodná zábava. I když je patrně spousta videí na tohle téma jenom „nahraných“, inspiruje to spoustu malých dětí a dospívajících hrát tuto poměrně nebezpečnou hru.

 

 

V Česku zatím tuhle hru nikdo nezkoušel, až teď s tím přišel český youtuber Lukefry. Ten si zatemnil oči maskou a pak zkoušel vykonávat běžné činnosti jako vaření, oblékání se a procházení se venku či jedení venku. Dávali na něj pozor kamarádi. Youtuber pak upozornil, že nemají diváci dělat poslepu nic nebezpečného. To ale vyjde u malých dětí tak trochu vniveč, když už se tím inspirují… Dá se bohužel očekávat, že se této blbosti chytnou i další youtubeři. Necháme se ale překvapit.

Youtuber snědl mrtvou myš.

Nechutná challenge! Zoufalý youtuber snědl kvůli zhlédnutím mrtvou myš! Z odporných záběrů se vám bude chtít zvracet!

Jsou ty holky normální?

VIDEO: Nová šílená challenge! Sexy holky se vzájemně plácají přes vaginy a natáčí se u toho. Vydržíte se dívat až do konce?

Článek je zařazen v: BirdBox Challenge , Lukefry , život ohrožující challenge , slepý