STN_videos
Autor: youtube.com/STN_videos STN_videos

VIDEO: Youtuber se vydával za 13letou a lovil na síti sexuální predátory. Jaké úchylné zprávy si musel přečíst?

Publikováno: 25.02.2020
Lovit predátory na internetu se pomalu stává novým trendem. Youtuber se vydával za 13letou a zjišťoval, co mu přijde do zpráv.

reklama

Dokument o internetových predátorech V síti se stal filmovým hitem a fenoménem, který vyvolal právem opravdu velkou diskuzi. A nejspíš právě proto spousta youtuberů zkouší vydávat se za 13letou holku a načapat sexuální predátory při činu. Taky youtuber STN_videos vytvořil na serveru Lide.cz profil dívky, který vypadal dostatečně autenticky.

Potom už si začal vesele psát s chlapi, kteří mu tam psali. Konverzace poté zveřejnil ve videu a nutno říct, že je to opravdu paráda, i když samozřejmě z výsledku i trošku mrazí. Otázkou potom nastává, jestli by si takhle opravdu 13leté holky vypisovaly s muži samy od sebe.

 

Dokument V síti si pak můžete přehrát v naší Videopůjčovně!

youtuber Jan Hanko

VIDEO: Youtuber se snažil udělat fyzické zkoušky k policii! Povedlo se mu to?

reklama