Youtubeři

15. července 2020 13:23

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuber si objednal jídlo z nejhůř hodnocené restaurace na internetu! Co příšerného mu dovezli?

Youtuber JdemeŽrát pravidelně ochutnává jídla z restaurací. Tentokrát si objednal z nejhůř hodnocené restaurace na DámeJídlo.cz.

Rozvařené maso, málo omáčky, blemcavé těstoviny nebo rozmočená strouhanka. Řízek, který vypadá, že na něm už roste plíseň a jídlo, které se vůbec nedalo jíst. Tak to je několik málo hodnocení z nejhůř hodnocené restaurace na DámeJídlo.cz (má jen 2.4 hvězdičky z 5ti), která má název Jídlo za stovku. Za jídlo opravdu zaplatíte 100 korun na jednu porci. Youtuber chtěl zjistit, jestli hodnocení zákazníků opravdu odpovídá, nebo jestli je jídlo dobře připravené a dá se, za takhle výhodnou cenu, jíst.

Objednal si celkem pět hlavních jídel a jeden dezert, a zaplatil ještě stovku za dopravu, protože byl od podniku docela daleko, s čímž ale neměl problém – vzdálenosti to odpovídalo. Když všechna jídla postupně ochutnal, tak podnik zhodnotil tak, že nemůže říct, že by si tady pochutnal. Jídlo prý odpovídalo ceně a špatné recenze jsou oprávněné. Jeho vtipné komentáře a hodnocení konkrétních jídel už najdete ve videu. Objednali byste si odsud?


Přečtěte si také