návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuber zveřejnil opilecké texty svého kamaráda na billboardu! Co sprostého v nich napsal jeho kolegyni?

Jestli jste někdy byli totálně namol a potom psali zprávy lidem ve vašich kontaktech, možná pro tohle budete mít pochopení.
Vydáno: 05.02.2020
Opilecké texty 4
Autor: Twitter.com/DavidDobrik Opilecké texty 4

Když jste opilí, možná děláte věci, kterých potom litujete. Třeba napíšete lidem ze svých kontaktů, že o ně máte zájem. Nebo omylem vytočíte číslo bývalky, neuvědomíte si přitom ale, že už jsou dvě hodiny ráno. A něco podobného se stalo i tomuto mladíkovi. Toddy byl zrovna opilý, když začal posílat nesmyslné zprávy Natalii, která se mu líbila. Jenomže si nedal pozor na to, že Natalie je asistentkou youtubera Toddyho Smithe, kterého odebírá na YouTube celých 15,7 milionu lidí. Ten se rozhodl si z něj tak trochu vystřelit až tak, že jeho opilecké řeči vytiskl na billboard.

Už následující ráno si přitom Tobby uvědomil opilecké škody, které způsobil. Jenže to už youtuber připravil billboard a Toddy se nestačil divit. Youtuber ho pozval na místo, kde billboard vyvěsili. A všichni se nad jeho zprávami náramně pobavili stejně jako nad jeho reakcí, když uviděl billboard. Zároveň ale pak Toddy řekl, že mu Natalie už dřív psala pod jednu fotku něco ve smyslu, že by se cítila dobře v jeho náruči. Jen by se dalo říct, že ji fakt nevhodně oslovil, když byl opilý. I když nejsou jasné všechny okolností, plyne z toho důležité ponaučení. Nikdy nepište lidem, když jste totálně namol!

 

 

Článek je zařazen v: youtuber , kamarád , opilecké texty

reklama