Youtubeři

13. května 2019 12:46

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtubeři FIZIstyle vyhodili televizi z výšky 15 metrů. Co všechno ještě udělají kvůli sledovanosti?

Zkoušel krást v obchodě, koupal se v kakau nebo zkoušel vyhodit z výšky televizi... Počkat, televizi? FIZI je už známá firma, ale jeho nápady jsou čím dál nebezpečnější.

Youtuber FIZIstyle už předvedl celou řadu stupidních nápadů, jako je koupání se ve vaně plné všelijakých nechuťáren nebo krádeže v obchodě – aby prý dokázal, jestli to jde. V jednom z nejnovějších videí provádí s kamarády další povedený kousek, experiment, jak to nazval. Spočívá to v tom, že hází různé předměty dolů na zem z výšky patnácti metrů. Napřed hází třeba meloun, kolu naplněnou Mentoskou nebo staré rádio. Všechno pak nahrávají, jak se to rozbije na zemi nebo to exploduje.

Jako třešničku na dortu vyhodil z výšky na zem starou televizi. Ta spadla, udělala několik skoků a rozbila se. Jak jinak. Těžko říct, co bylo účelem experimentu. Na zemi to však natáčel jeden z kluků a je tak patrné, že musel být těsně u věcí, které padaly dolů. Střepy z rozbíjených předmětů tak mohly kameramana zasáhnout. Na záběrech je dokonce vidět, jak tekutiny z rozflákaných věcí postříkaly kameru. Mnohem horší je ale to, že teď to po nich vaše děti možná budou opakovat…

Sdílejte článek
Štítky televize Fizi FIZIstyle

Přečtěte si také