Youtubeři

16. září 2019 13:11

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtubeři natočili, jak by vypadal Tinder v reálném životě. Vážně se na seznamce chováme až takhle trapně?

Jak by to asi vypadalo, kdyby se lidé chovali v reálném životě stejně jako na Tinderu? O tom natočili video youtubeři Pimps. Použili k tomu "okénko", které má připomínat displej telefonu.

Kdyby to vypadalo v reálném životě podobně jako na Tinderu, nejspíš bychom se nestačili divit. Každý uživatel téhle seznamky totiž v aplikaci podle fotky rozhodne, jestli přetáhne prst doprava nebo doleva. Tažení fotky směrem doprava znamená, že máte zájem, zatímco když prstem potáhnete doleva, zájem se u vás neprobudil. Takhle jednoduše funguje tahle celkem povrchní seznamovací aplikace. Zaujmout tak musí hlavně fotka a úvodní text.

Do reálného života se pokusili tuhle aplikaci převést Pimps, kteří formát sice okopírovali od zahraničních tvůrců, nicméně video se jim docela povedlo. Chlapci se snaží všemožně zaujmout, zatímco několik náhodných slečen rozhoduje, jestli je uvedené představení zaujalo, či nikoliv. Zároveň nám to dává tak trochu nadhled nad seznamovacími aplikacemi. Posunout prstem sem nebo tam, je přece jenom dost povrchní. A tak k tomu musíme přistupovat. Seznamování je zábava.

Sdílejte článek

Přečtěte si také