návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtubeři natočili, jak by vypadal Tinder v reálném životě. Vážně se na seznamce chováme až takhle trapně?

Jak by to asi vypadalo, kdyby se lidé chovali v reálném životě stejně jako na Tinderu? O tom natočili video youtubeři Pimps. Použili k tomu "okénko", které má připomínat displej telefonu.
Vydáno: 16.09.2019
Tinder v reálném životě
Autor: YouTube.com/Pimps Tinder v reálném životě

Kdyby to vypadalo v reálném životě podobně jako na Tinderu, nejspíš bychom se nestačili divit. Každý uživatel téhle seznamky totiž v aplikaci podle fotky rozhodne, jestli přetáhne prst doprava nebo doleva. Tažení fotky směrem doprava znamená, že máte zájem, zatímco když prstem potáhnete doleva, zájem se u vás neprobudil. Takhle jednoduše funguje tahle celkem povrchní seznamovací aplikace. Zaujmout tak musí hlavně fotka a úvodní text.

Do reálného života se pokusili tuhle aplikaci převést Pimps, kteří formát sice okopírovali od zahraničních tvůrců, nicméně video se jim docela povedlo. Chlapci se snaží všemožně zaujmout, zatímco několik náhodných slečen rozhoduje, jestli je uvedené představení zaujalo, či nikoliv. Zároveň nám to dává tak trochu nadhled nad seznamovacími aplikacemi. Posunout prstem sem nebo tam, je přece jenom dost povrchní. A tak k tomu musíme přistupovat. Seznamování je zábava.

 

 
Článek je zařazen v: Tinder , Pimps , youtubeři , Tinder v reálném životě

reklama