VIDEO: Youtubeři TVTwixx se konečně vyjádřili k nehodě s motorkářem. Vážně za ni mohli oni?

Světem Instagramu prolétla obří kauza, když někdo natočil youtubery z TVTwixx, jak se producírují u nehody motorkáře. Ti k tomu teď podali vyjádření, co se doopravdy stalo.

Na Instagramu se v posledních dnech objevilo video, kde stojí youtubeři z kanálu TVTwixx u nehody s motorkářem. Na videu je vidět, jak se kolem motorky producírují. Žena, která nahrávku pořídila, dala ihned video na Instagram a připsala k tomu "šikovní", jako kdyby nehodu způsobili oni. Kvůli skandálu, který pak na Instagramu nastal, nahrál dnes Danny za TVTwixx video ohledně této kauzy.

"Nehodu s motorkářem jsme nezpůsobili my. Šlo o to, že se srazilo auto s motorkářem. My jsme vystoupili z auta a snažili se pomoct. Čekali jsme tam s motorkářem, kterého náraz vymrštil několik metrů, než přijede sanitka. Ta byla na místě do deseti minut," vyjádřil se Danny na kanále TVTwixx. Pořízená nahrávka, na které je anonymní žena označila, je tak vyloženě lživá.

"Vypadá to, jako kdybychom nehodu způsobili, zatímco jsme se jen snažili pomoct. Namísto toho, aby řidička zastavila a zeptala se, co se děje nebo nabídla pomoc, si jen natočila video a rychle ho nahrála na Instagram," pokračoval Danny. Divačka podle něj viděla za videem velkou senzaci. Danny měl však zapnutou kameru na čelním skle a záběry z ní dokazují, že opravdu žádnou nehodu nezpůsobili... Bez téhle jeho nahrávky by jim patrně nikdo nevěřil, že za tu nehodu nemohou oni.

A není se čemu divit, když se v minulosti vloupali do Křejčířovy vily nebo podpálili autobus...

Sdílejte článek

Přečtěte si také