VIDEO: Youtuberka Anna Šulc je hvězdou nového českého filmu! Čeká ji líbačka se známou influencerkou

Trailer k českému filmu Cool Girl!

Do kin míří první film plný influencerů. Bude to hit, nebo naprostý bizár?

Youtubeři už se za poslední roky stačili stát nejen hvězdami internetu, ale v mnohých případech i celebritami, o nichž je slyšet stále častěji. A nyní se populární youtuberky a influencerky dočkají dokonce i vlastního filmu. Už v květnu totiž vtrhne do českých kin snímek Cool Girl!, v němž si zahraje hlavní roli nejpopulárnější česká youtuberka a influencerka současnosti Anna Šulc. Jejími parťačkami pak budou další dvě známé hvězdičky sociálních sítí, tiktokerky Dominique Alagia a Kristel Shine, kterou můžete znát i z druhé řady reality show LIKE HOUSE.

Ve filmu pak budeme sledovat příběh tří mladých dívek, klavíristky Anet, atletky Marty a tanečnice Týny, které se rozhodnou účinkovat v talentové soutěži. Snímek se pak v prvním traileru prezentuje coby podívaná, která bude cílit asi jen na fanynky zmiňovaných influencerek, tedy malé holky. A zatímco ty podle prvních reakcí skáčou nadšením, dospělé publikum označuje materiál v komentářích na internetu za dosti bizarní a na poměry kin i lacině vypadající. O dechberoucích hereckých výkonech pak podle kritiků také zatím nemůže být řeč a už v první upoutávce je zkrátka vidět, že influencerské trio nemá s herectvím příliš zkušenosti.

Debutující režisér proto zkouší lákat i na jiné prvky. Film má totiž nabídnout např. netradiční zážitek v tom, že se budou v kinech promítat tři odlišné konce. Zkrátka kdykoliv zajdete na snímek do kina, může vyhrát jiná hrdinka z ústřední trojice. Malé publikum pak možná bude lákat i nastíněná romantická linka mezi postavami v podání Anny Šulc a Dominique Alagii, která podle všech vyvrcholí v ukázce nastíněnou líbačkou. A to možná nenáročnému pubertálnímu publiku bude stačit. Co myslíte, dočkají se internetové hvězdičky filmového megahitu, nebo kino propadáku?