Anna Šulc bez make-upu.
Autor: Instagram.com/AnnaSulc Anna Šulc bez make-upu.

VIDEO: Youtuberka Anna Šulc natočila dojemný film o šikaně. Čeho tím chce dosáhnout?

Publikováno: 17.06.2019
Známá česká youtuberka Anna Šulc natočila krátké video, které se věnuje tématu šikany na školách. Chce tak dětem poradit, kam se mají obrátit. Sama si totiž šikanou prošla.
Youtuberka Anna Šulc.
Anna Šulc
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek současnosti se narodila 4. 3. 1999. S YouTubem... Přečíst celé

reklama

Anna Šulc je dvacetiletá youtuberka, mimo jiné také zpěvačka a tanečnice. Na svůj YouTube kanál natáčí převážně zábavná témata a vlogy, hauly a další obsah, který bude zajímat asi spíš dívčí publikum. Teď ale vydala video, které se týká šikany na školách. V krátkém filmu hraje Anna šikanovanou dívku, kterou kolektiv ve škole nemá moc rád. Utahují si z ní, dělají nevhodné fórky, natáčejí si ji na mobil a postují to na sociální sítě s hnusnými komentáři.

Když jde dívka ze školy, seberou jí mobil a smějou se tomu, co v něm má. Zkrátka ji šikanují a ona je z toho nešťastná. A tak se snaží dovolat se na Linku bezpečí, kam se mohou děti obracet, když procházejí šikanou nebo jinými těžkostmi v rodině. „Já sama jsem si také šikanou prošla a vím, jak těžké to může být. Já jsem měla komu to říct, všichni takové štěstí bohužel nemají,“ tvrdí. Za dojemné video youtuberce její diváci děkují a dávají palce. „Tohle by měl vidět každý,“ píšou v komentářích. Řada z nich si totiž šikanou už prošla nebo jí zrovna prochází.

reklama