návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtuberka chtěla sníst chobotnici na livestreamu. Neuvěříte, co odporného se jí stalo

Mladá youtuberka si chtěla na streamu pochutnat na mořských plodech. Jenomže místo toho, aby chobotnici snědla, ta se jí vzepřela a přisála se jí na obličej.
Vydáno: 08.05.2019
chobotnice
Autor: youtube.com/ DVM NEWS chobotnice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuberka si tak jako mnoho jiných chtěla zvýšit sledovanost tím, že si pochutná na chobotnici v přímém přenosu. Taková videa, kde youtubeři jedí, jsou ostatně populární. A tak si youtuberka pravidelně takto přivydělávala. Většinou jedla mořské plody. I tentokrát se chystala pustit se do jídla, proto zapnula webkameru a začala se natáčet. Potom se pustila do jídla. Co se ale stalo pak, to by ji asi ani v nejhorší noční můře nenapadlo.  

Na stole měla chobotnici, která ovšem vůbec nevypadala, jako že by se nechala sníst. Místo toho se přisála nešťastné dívce na obličej. Ta ji nemohla sundat! Začala křičet a plakat, bylo to zjevně dost bolestivé. Několik dlouhých minut zkoušela chobotnici sundat, ta ale byla pevně přisátá. Nakonec se jí po urputném boji podařilo nezbednou chobotnici dát dolů. Na tváři jí ale i tak zůstala krvácející rána… Pak řekla fanouškům, že chobotnici sní až v příštím videu.

No, divíme se, že na ni má ještě po tomhle incidentu chuť. Ale proti guštu…

Článek je zařazen v: chobotnice , youtuberka