návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Youtuberka vyprankovala fanoušky fotkami z dovolené na Bali! Kde ve skutečnosti tyhle snímky pořídila?

Občas může být těžké plnit si svoje cíle. Tahle youtuberka to ale udělala po svém. Napálila svoje fanoušky tím, že je na dovolené na Bali.
Vydáno: 18.02.2020
Youtuberka zfakovala dovolenou  7
Autor: instagram.com/natalia__taylor Youtuberka zfakovala dovolenou 7

Ve skutečnosti ale všechny fotky pořídila úplně někde jinde! Youtuberka Natalie Taylor, která má na 312 tisíc sledujících, sdílela na svém Instagramu fotky, které vypadaly přesně tak, jako kdyby byla na dovolené v luxusním hotelu na Bali. Všechno vypadalo tak autenticky. Všichni si opravdu mysleli, že je na Bali. Fotky ovšem ve skutečnosti pocházely z IKEA.

Možná to takhle mohla Natalie nechat. Ovšem ona chtěla, aby si lidé uvědomili, že sociální sítě nejsou vždycky takové, jak se na první pohled zdají. A že na nich rozhodně nemusí být zobrazená pravda. Nakonec pak natočila vysvětlující video, kde odhalila, že fotky ve skutečnosti pocházejí z obchodního centra. Řekla fanouškům, že život na internetu není vždycky tak pravdivý, jak vypadá.

Článek je zařazen v: dovolená , Bali , Instagram , youtuberka

reklama