Youtubeři

28. ledna 2020 13:39

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Youtuberka zkoušela týden nejíst. Jak její hloupý nápad dopadl?

Dívka se rozhodla vyzkoušet výzvu, při které nebude po 7 dní vůbec nic jíst. Nakonec se jí, překvapivě, udělalo špatně a nikomu to nedoporučuje.

26letá youtuberka Patra Bene už dělala několik podobných videí, kdy zkoušela jíst 7 dní pouze pizzu, nakonec tuhle šílenou challenge „dala“, i když na konci prohlásila, že si pizzu už asi hodně dlouho nedá. Je známá pro všelijaké experimenty. Tentokrát se rozhodla, že když je nemocná, zkusí po 7 dní nejíst vůbec nic. Tak úplně to ale nedodržela, při opravdové hladovce by totiž nemohla pít ani zeleninové a ovocné šťávy. Rozhodla se ale, že bude přežívat jen na šťávách z důvodu, že by to úplně bez jídla asi nevydržela. Nakonec se jí ale i přesto, že pila šťávy, udělalo už po 3 dnech neskutečně špatně. A ona musela výzvu stopnout.

Řekla, že to nikomu nedoporučuje, protože týden po tomhle jejím pokusu jí dalo tělo jasně najevo, že tohle ne. A ona teď má žaludeční problémy. Sama na začátku videa řekla, že propracovat se postupně k ovocným a zeleninovým šťávám je nutné pozvolna. Ona ale kvůli videu chtěla vyzkoušet naprostý extrém. Po jen třech dnech na videích skoro pláče, jak jí kručí v břiše, ale ona si vždy jen dá nějakou šťávu. Pro případ, že by vás něco podobného napadlo – není dobrý nápad jít z extrému do extrému. Doufáme, že na vás tohle bude působit jako odstrašující případ, jak by to nemělo vypadat.


Přečtěte si také