Youtubeři

22. května 2019 15:04

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zapomenutý youtuber Jarda Kovář se vrátil s příšerným hitem. Směje se mu celý internet

Pětačtyřicetiletý youtuber Jarda Kovář o sobě nedal dlouho vědět, teď ale přišel s novým hitem a slibuje, že se k natáčení videí na YouTube zase vrátí. No, nevíme, jestli je to šťastná volba...

Možná si vzpomínáte na youtubera Jardu Kováře ještě z doby, kdy měl konflikty se pstruhem, dnes už neexistujícím reakčním kanálem. Ten označoval Kováře za pedofila, což po něm opakovaly desítky fanoušků, kteří pak přišli na Jardův kanál a začali jej z pedofilie obviňovat. Jarda tehdy podal trestní oznámení na neznámého pachatele a pod tíhou internetové nenávisti radši přestal natáčet. S kritikou se nikdy neuměl moc dobře vyrovnat. Mezitím začal pracovat pro Šlágr TV a kvůli tomu natáčení omezil. Prý by se chtěl ale zase k natáčení vrátit.

A možná jako comeback už vydal vlastní písničku Absolutní štěstí. Hrůzostrašný videoklip si nezadá snad ani s hitem od Adama Kajumiho nebo Míny. Jarda opravdu není zpěvák. „Zrovna mám ruku v trenkách, jak si to pouštím,“ zní z komentářů, další lidi píšou, že čekali spíš dechovku. Vypadá to však, že jeho fanoušci ještě stále nezapomněli na JardaGump, túru napříč republikou, na kterou vybíral peníze a nakonec na ni nešel. „My chceme JardaGump 2019, kdy se začnou vybírat zase peníze?“ zní z komentářů.

No, vypadá to, že Jarda už se svojí minulosti jen tak nezbaví. Ale není náhodou kritika oprávněná…?

Sdílejte článek

Přečtěte si také