Youtubeři

12. září 2022 17:31

redakce Prima Lajk

VIDEO: Známá streamerka se složila poté, co ji stalker vydíral a požadoval po ní sex. Co všechno jí anonym způsobil?

Známá streamerka prozradila, jak bojuje s útoky stalkera. Co po ní chtěl?

Twitch partnerka Wolfabelle se před pár dny objevila před svými fanoušky na streamu v slzách. Záhy vysvětlila, že už ji zhruba týden vydírá neznámý stalker, který po ní chce sexuální laskavosti výměnou za to, že nevyzradí její osobní a citlivé informace.

Wolfabelle bohužel není první ani poslední streamerkou, která se stala obětí hackera či stalkera. Podobných případů naopak v poslední době přibývá. Není tedy divu, že to na obětí, v tomhle případě streamerky, často má neblahý psychologický dopad. Následky ale mohou být i horší než polámaná psychika.

Streamerka Wolfabelle totiž prozradila, že pochopitelně anonymovi nikdy nevyhoví, záležitost tak předala policii, protože ale stalker zná její adresu a má i fotky jejího bytu, musela se mezitím přestěhovat k přátelům, kde streamuje z jejich obýváku. Mezitím si taky musí hledat nové bydlení. Rázem tak budou zasaženy i její finance a celkově životní pohodlí. A to už je kvůli útoku jednoho zoufalého stalkera vskutku nezáviděníhodná pozice. Tak snad se policii podaří pachatele dopadnout a Wolfabelle brzy bude moci zase pokračovat ve streamování beze strachu o své soukromí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také