Youtubeři

20. dubna 2020 15:14

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Známý youtuber měl děsivou nehodu a málem zemřel! Co hrozného se mu stalo?

Youtuber KamFIT, který natáčí videa z Ameriky, měl před třemi měsíci hodně ošklivou nehodu. Konečně o svém šíleném zážitku promluvil.

Youtuber KamFIT natáčí videa o svém životě v Americe a věnuje se posilování. Nyní Kamil Dusejovsky s odstupem času promluvil o opravdu hodně ošklivé nehodě, která ho potkala při lyžování. Nehoda byla tak zlá, že málem nepřežil. Zlomil si totiž záda na pěti místech – zlomené měl čtyři obratle. K tomu si ještě zlomil ruku, poraněné měl také koleno a levé rameno. Nehoda se mu stala hned začátkem roku 2020, takže Kamil poznamenal, že se zatím jedná o nejhorší rok jeho života.

Před tím, než se vydal lyžovat, dal navíc lyže do servisu, aby mu je spravili, navoskovali a všechno bylo v pořádku. Speciálně se jich ptal, jestli mu naostřili hrany, což mu potvrdili. Později bohužel zjistil, že lyže nebyly vůbec naostřené, jen navoskované. Když pak vyjel na lyžích, přišlo mu všechno v pořádku a lyže hezky jely. Proto se přesunul na černou sjezdovku, která je mnohem nebezpečnější než ostatní. Jenže když po ní jel v rychlosti asi 100km/h a chtěl zatočit doleva, najednou mu to nešlo. Kvůli tomu vyletěl ze sjezdovky pryč a pak už si nic nepamatoval – měl ale štěstí, že to vůbec přežil.

Sdílejte článek
Štítky nehoda youtuber fitness KamFIT

Přečtěte si také