Youtubeři

15. listopadu 2020 16:41

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Známý youtuber ochutnával obědové menu Zdeňka Pohlreicha! Jak s ním byl spokojený?

Youtuber si objednával obědové menu od Zdeňka Pohlreicha a pravdivě řekl, jestli by ho doporučil.

Na YouTube nemají recenze jídel od youtubera JdemeŽrát snad žádnou konkurenci. JdemeŽrát hodnotí už několik let nejrůznější jídla od levnějších fastfoodů až po nejluxusnější restaurace. Srovnává někdy ale i běžné potraviny, jako jsou třeba nanuky nebo sušenky. Velmi často a rád hodnotí také burgery. Proto si nemohl nechat ujít novinku od Zdeňka Pohlreicha, který dříve vystupoval v pořadu Ano, šéfe!, kde hodnotil chod restaurací a radil jim, jak celkově zlepšit svoje menu, chování k zákazníkům a také samotné recepty. Restaurace, která pak získala ocenění Zdeňka Pohlreicha, jsou také mnohem vyhledávanější.

Když si youtuber objednával jeho nové menu za 249 korun z Café Imperial, podotkl, že jde asi o nejdražší dovoz, který za posledních pět let natáčení měli. Jídlo z tého luxusní restaurace už sice hodnotil dvakrát, ale chtěl vyzkoušet tuto novinku, kterou jistě ocení nejeden člověk, který je teď zavřený doma kvůli pandemii koronaviru. Jde o menu, které nese název "Šéfův lunch box", která obsahuje jednu polévku, jedno hlavní jídlo a dezert dne – nabídka platí jen všední dny od 11 do 15 hodin. Youtuber si objednal celkem tři chody, takže měl možnost opravdu zhodnotit, jestli mu jídlo chutná. Při ochutnávání ale přiznal, že tak trochu čekal lepší kvalitu jídla, protože už má s Café Imperial dobré zkušenosti.

S jídlem byl opravdu spokojený, dobře se najedl a nemohl říct ani jediné křivé slovo – pochutnal si, a to včetně dezertu, u kterého prohlásil, že mu jednoznačně zlepšil celý den a jen se musel usmívat se zavřenýma očima. Podívejte se na celou jeho recenzi, kde detailně popsal jídla.


Přečtěte si také