návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Známý youtuber řekl konečně pravdu o svém ukradeném kanálu. Proč o něm TVTwixx sprostě lhali?

Není to tak dávno, co přišel youtuber Roth Wellden o svůj youtube kanál se 300 tisíci odběrateli. Strhla se kolem toho velká debata a TVTwixx natočili video s tím, že znají pachatele.
Vydáno: 06.01.2020
Roth Wellden
Autor: youtube.com/Roth Wellden Roth Wellden

Youtuber Roth Wellden alias Adam Jícha přišel minulý rok o svůj youtube kanál, protože naletěl na podvodný e-mail a nainstaloval si namísto hry nevědomky program, který okamžitě začal odesílat jeho data útočníkovi. Ten už pak youtuberovi hacknul nejen youtube účet, ale získal taky jeho občanku. Celou kauzu vysvětluje podrobně Roth Wellden ve svém videu. Kanál se mu podařilo získat naštěstí koncem roku zpátky. Musel si však kvůli tomuhle útoku změnit občanku.

 

 

Napadeno bylo několik youtuberů po celé Evropě, ale jak se říká, tonoucí se stébla chytá. Známá firma Danny z TVTwixx tak natočil video o tom, že zná pachatele, který youtuberovi jeho kanál ukradl. Řekl, že přesně ví, jak to všechno bylo, a obvinil jednoho tělesně handicapovaného chlapce z Mostu. Roth Wellden na jeho video reagoval a naprosto se mu vysmál. V podstatě už většina lidí začíná mít z Dannyho srandu, je totiž známý tím, že si vymýšlí naprosté nesmysly a dělá si z toho srandu. Škoda jen, že takhle útočí a obviňuje neuvěřitelné množství lidí, kteří to už moc jako srandu neberou.

Adam se tedy rozhodl objasnit všechny informace, které Danny uvedl nepřesně nebo si je vymyslel. Nejdůležitější ze všeho však je chovat se bezpečně na internetu tak, aby se vám nic podobného nestalo, chránit si svůj prohlížeč, hesla neustále obměňovat a nestahovat si neznámé programy z e-mailů.

 

Článek je zařazen v: TVTwixx , Roth Wellden , Adam Jícha , Danny , ukradený youtube účet

reklama