VIDEO: Známý youtuber vyzval Leoše Mareše na závod! Přijme slavný moderátor jeho výzvu?

Opravdu se čím dál známější youtuber utká se slavným moderátorem?

Známý český youtuber, který točí videa převážně o motorkách, dosáhl 100 tisíc sledujících na svém YouTube kanále a rozhodl se, že by toto úctyhodné číslo oslavil netradičním způsobem. Vyzval na závod Leoše Mareše.

Dnes v noci padlo 100 000 odběratelů na YouTube, tak jsem si řekl, že bychom to mohli netradičně oslavit závodem,“ napsal známý tvůrce videí Tom Blackout na svém Instagramu k videu, na kterém ke svým fanouškům mluví v černé helmě s blikajícími červenými nápisy a motorkářském oblečení, jimž tak trochu připomíná černou verzi závodníka Stiga z Top Gearu. Nakonec vyzývá své sledující k tomu, aby označili do komentářů pod video známého moderátora Leoše Mareše „...a třeba Leoše hecneme,“ končí svou výzvu.

Zda do toho známý moderátor půjde, nebo bude dělat, že si příspěvku, pod kterým ho označilo během prvních čtyř hodin už přes 1300 lidí, a číslo bude jistě dále stoupat, nevšiml, to se uvidí. Každopádně by si takový závod přálo vidět opravdu dost lidí.

Pokud by do toho Leoš šel, tak bychom závod udělali nejspíše na letišti a závodili bychom na čtvrt míle, sám jsem zvědavý, kdo by projel cílovou páskou první, ale věřím svojí Kawasaki,“ doplnil Tom Blackout. Jedná se youtubera, který jezdí na motorce a ukazuje lidem skrze kameru různá zajímavá místa a dění. Vše většinou vtipně komentuje.

Sdílejte článek
Štítky závod výzva youtuber Leoš Mareš motorky Tom Blackout

Přečtěte si také