YouTube smazalo kanál streamerovi, který zneužil a zavraždil šestiletou holčičku. Proč o něj přišel až teď?

Byl to jenom obyčejný šestnáctiletý kluk, který hrál počítačové hry, potají ale fantazíroval o tom, jak pronásleduje děti v lese. Po tom, co udělal, ale YouTube zakročilo a smazalo jeho účet kvůli pozůstalým...

Tímhle by si nechtěla projít žádná rodina. Šestnáctiletý Aeron Campbell měl vlastní YouTube kanál, kde hlavně komentoval videohry a snil o tom, že se stane slavným youtuberem. To není na jeho věk zase tak neobvyklé přání. Kdyby ovšem nezneužil a nezabil jen šestiletou holčičku, jejíž nahé tělo se našlo uprostřed lesů na ostrově Bute. Tento ohavný zločin spáchal minulý rok. Na těle mrtvé holčičky Aleshy bylo neuvěřitelných 117 zranění.

Doteď se ale pátralo po vrahovi a policisté si nebyli jisti, kdo to udělal. Nakonec je stopy zavedly právě ke klukovi, který si ve hře hraje na hororovou postavu Slendermana. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem nepronásledoval děti v lese. Rozhodně to ale nebylo „jen“ hrou, už dřív totiž zabíjel a stahoval z kůže kočky vzadu na zahradě. Poté je upálil. I když byl vrah dopaden, rodiče zavražděné zůstali zděšeni z obsahu videí, který Aeron natáčí. Připomíná jim to odporný čin, který provedl. Google však už jeho účet smazal jako projevení úcty k mrtvé Aleshe a její zdrcené rodině.

Na YouTube bylo ještě uploadováno děsivé video, kde Aeron skáče na trampolíně, mluví k divákům a vypadá "normálně". Dohledatelné je dokonce i video šestileté holčičky, která nahrála video na téma "Všechno o těstovinách". Lidé teď píšou do komentáře pod video "R.I.P."

Sdílejte článek
Štítky vražda vrah hráč youtuber

Přečtěte si také