Youtuber Jake Paul oznámil svého příštího soupeře. Do ringu nastoupí s legendou UFC!

S kým se Jake Paul porve příště?

Nenáviděný youtuber a influencer Jake Paul oficiálně oznámil svůj další zápas, zbývá do něj navíc jen pár týdnů. Po nešťastné zkušenosti s Tommym Furym, který Paulovi zápas několikrát odřekl, se nakonec mladý rádoby boxer domluvil s legendou UFC Andersonem Silvou.

Na Twitteru Paul přiznal, že půjde doposud o jeho největší test. K Silvovi chová prý maximální respekt, přesto jej však chce „zničit“. Jestli se mu to povede, nebo ne, zjistíme už 29. října na stanici Showtime, která opět bude nabízet placený přenos.

Paul mezitím sklízí na sítích chválu od fanoušků i známých osobností za to, že si jako svého příštího protivníka zvolil právě UFC šampiona. Pochválil ho dokonce i podcaster Joe Rogan, který už v minulosti několikrát řekl, že lidé by se měli na Paula dívat i jinak než na jen coby youtubera – jeho zápas proti Tyronovi Woodleymu byl prý fantastický a způsob, jakým svého oponenta knockoutoval, vskutku ohromující.

Sdílejte článek
Štítky box youtuber UFC zápas Showtime Jake Paul Joe Rogan Ultimate Fighting Championship Anderson Silva YouTube Jake Paul Tommy Fury Anderson Silva

Přečtěte si také