MrBeast reagoval na kritiku své charity 1
Autor: YouTube/MrBeast MrBeast reagoval na kritiku své charity 1

Youtuber MrBeast reagoval na kritiku jeho charity. Vážně daroval boty dětem v Africe jenom kvůli slávě?

rd. Publikováno: 10.03.2023
MrBeast daroval 20 tisícům dětí v Africe boty. Jak reagoval na kritiku svého aktu?

reklama

Když MrBeast spraví 1000 slepým lidem zrak, mají internetoví experti samozřejmě ihned ve všem jasno a berou to jako využívání něčích slabin, aby dotyčný posílil svůj vlastní význam, upevnil svou slávu, a dokonce na tom ještě vydělal. Stejně tak byste ale mohli namítnout, že MrBeast už má coby nejsledovanější youtuber na světě slávy i peněz dost, a nic z toho tedy nepotřebuje. V takovém případě se pak musí člověk smířit s prostým vysvětlením, že MrBeast – skutečným jménem Jimmy Donaldson – tyto věci prostě dělá jenom z dobroty svého srdce.

A teď to dokonce i sám potvrdil. Youtuber totiž čerstvě daroval 20 tisícům chudých dětí v Africe boty, což je v prvé řadě skvělá věc. Situace se ale zase opakuje a někteří tak youtuberovi vyčítají, že to dělá ze sobeckých důvodů, a že na tom rozhodně nebude tratit.

 

Tentokrát už se však MrBeast ozval, a svým kritikům vzkázal, že celou pointou jeho charitativní organizace, do které původně nalil vlastní miliony, je zmírňovat lidské utrpení po celém světě. 100 % ze všech výnosů pak jde vstříc dalším charitativním účelům – a to je vlastně smysl jeho filosofie. Vyrábět obsah na téma pomoci lidem, který vydělá více peněz na to, aby se dalo pomáhat ještě více lidem. S něčím takovým se dá jen těžko hádat…

Dívce se resetují vzpomínky každé dvě hodiny 1

FOTO: Ženě se resetují vzpomínky každé 2 hodiny. Jaká smutná nehoda to způsobila?

reklama