návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Youtuber PewDiePie už má víc sledujících než je populace celého Německa! Jak se mu to podařilo?

PewDiePie má nyní více sledujících než je populace jednoho z největších států v Evropě.
Vydáno: 29.01.2019
PewDiePie překonal v počtu odběratelů populaci Německa 2
Autor: profimedia.cz PewDiePie překonal v počtu odběratelů populaci Německa 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte youtubera vystupujícího pod přezdívkou PewDiePie? Nejspíš asi ano, počet jeho sledujících totiž čerstvě přerostl 83 milionů, což je zhruba o dvě stě tisíc lidí víc, než je populace současného Německa, jednoho z největších států Evropy.

29letý Felix Arvid Ulf Kjellberg, původem Švéd, si korunku za kanál s největším počtem odběratelů drží už pár let, v poslední době jej ale začínala dohánět indická společnost T-Series, která primárně sdílela hudební videa z Bollywoodu. A právě to youtubera donutilo zaúkolovat svoji početnou armádu odběratelů, aby se mu vydala najít další chudáky, kteří by kliknuli na tlačítko odbírat. Lidé tak dokonce začali vylepovat plakáty po celém světě.


No a světe div se, zabralo to – podle odhadů měl kanál T-Series dohnat youtubera minulý říjen, ten ale po své výzvě opět odskočil o několik set tisíc. Jestli to bude stačit, zatím není jasné, už brzy se ale klidně může stát, že svou pomyslnou korunku krále YouTube bude muset PewDiePie předat jinam.

Článek je zařazen v: Německo , PewDiePie , populace , odběr , sledující , YouTube , youtuber