Youtubeři

15. září 2020 15:18

sarka.turcekova@gmail.com

Youtuber se na live streamu vykadil před dům! Proč tuhle nechutnou věc udělal?

Tohle je bizár všech bizárů. Youtuber se v živém vysílání natočil, jak si sundal kalhoty a vykadil se na příjezdovou cestu americké mluvčí Nancy Pelosi.

Na záběrech vidíme 28letého muže, který si říká Armando. Jakmile nastavil kameru a byl v živém vysílání se svými diváky, tak přešel k domu americké mluvčí Nancy Pelosi, který se nachází v San Francisku. Napřed jemným gestem pozdravil diváky, pak už si stáhl kalhoty, podřepnul si a začal vykonávat velkou potřebu. Detaily sice na záběrech vidět nejsou, ale když youtuber vstane, nandá si kalhoty a jde zpátky k fotoaparátu, tak je vidět, že za sebou něco na chodníku zanechal…

Diváci to komentovali pobaveně tak, že to bylo „pro prezidenta Trumpa“. Video youtuber pojmenoval „Poopalosi“, čímž tak trochu poupravil příjmení americké mluvčí… Později sdílel další video s názvem „budu potřebovat právníka“ a asi se ani nedivíme proč. Vysvětlil, že byl zadržený rychlou tranzitní policií Bay Area na žádost policejního oddělení Capitol. Prý to bylo celé myšlené jako vtip, kdy se youtuber snaží na svých live streamech ukazovat svým divákům situace z reálného života. Dále vysvětlil, že kvůli pandemii koronaviru je obtížné používat veřejné toalety anebo jít do restaurace – a proto mu někdo navrhl vykadit se právě před dům americké mluvčí.

Lidem se ta myšlenka prý zalíbila tak moc, že to už pak nemohl vydržet a musel to pro své diváky udělat. Prý na to sice není nijak zvlášť hrdý a nemá nic proti paní Pelosi nebo proti komukoliv jinému a doufá, že jeho „pokojný protest“ bude společnost inspirovat k tomu, aby bylo víc veřejných služeb pro bezdomovce. No, co k tomu říct.

Sdílejte článek

Přečtěte si také