Youtuber se pokusil sníst 100 tisíc kalorií za 100 hodin! Jak tahle brutální výzva dopadla?

Youtuber ErikTheElectric se pokusil o náročnou výzvu.

Chcete jeden hezký paradox? Ve světě, kde se malé procento lidí snaží přesvědčit větší procento lidí o tom, že lidstvo konzumuje zbytečně moc masa, spotřebovává zbytečně moc plastů a tvoří zbytečně velký odpad, se jeden youtuber rozhodl uspořádat naprosto zbytečnou výzvu, ve které se pokusil sníst 100 tisíc kalorií za 100 hodin.

Nejenže je taková snaha neuvěřitelně nezdravá, je ale i ekologicky škodlivá a díky virálnímu potenciálu a šanci inspirovat k podobně nesmyslným výzvám kupu dalších dětí taky poměrně nebezpečná. To ale youtubera z kanálu ErikTheElectric už moc nezajímalo.

25letý Erik Lamkin si totiž založil kariéru na tom, že přesně takové jídelní výzvy koná pravidelně. V dětství totiž trpěl anorexií, a byl dokonce i hospitalizován. Přestože je tak jeho transformace v soutěžního jedlíka pozoruhodná, nic to nemění na tom, že přejít z jednoho extrému do druhého nikdy není to správné řešení. Každopádně jeho pokus se 100 tisícem kalorií si teď můžete pustit níže, a sami se rozhodněte, jestli je to něco obdivuhodného, nebo naopak zavrženíhodného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také