Youtubeři

26. června 2019 13:33

redakce Prima Lajk

Známý světový youtuber spáchal sebevraždu! Zanechal po sobě tento dojemný vzkaz

Fanoušci už nějakou dobu o jejich oblíbeném youtuberovi a streamerovi nic neslyšeli. V posledním videu však naznačil, že už nechce být déle naživu.

Americký streamer a youtuber Etika, vlastním jménem Demond Amofah, měl statisíce fanoušků. Na 329 tisíc na Twitteru a 267 tisíc na Instagramu. Proslavil se jako hráč Nintendo her, které streamoval na Twitchi. Úspěch v internetovém světě však zřejmě 29letému muži ale ke štěstí nestačil. Už podle záznamu dřívějších streamů bylo jasné, že trpěl psychickými problémy a často nechtěl opouštět domov. Dokonce ho byli jednou kontrolovat policisté, jestli je v pořádku.

Když nahrál Etika osmiminutové video, ve kterém mluvil o sebevraždě, všichni se o něj z pochopitelných důvodů začali bát a začali po něm pátrat. Streamer se pak neukázal ještě dalších šest dní a nemohli ho najít. Video bylo nahráno 19. června v 19 hodin večer s názvem „Omlouvám se“, ale už bylo z YouTube odstraněno. Ve videu Etika potvrdil, že trpí duševní nemocí, a jakou moc mají sociální sítě. Radí, aby lidé byli opatrní s jejich přílišným používáním. „Může vám to dát obraz vašeho života takového, jaký chcete, aby byl. A může vás to absolutně vyvést z rovnováhy. Dostalo mě to,“ řekl.

Sdílejte článek
Štítky sebevražda youtuber etika streamer

Přečtěte si také