návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Známý světový youtuber spáchal sebevraždu! Zanechal po sobě tento dojemný vzkaz

Fanoušci už nějakou dobu o jejich oblíbeném youtuberovi a streamerovi nic neslyšeli. V posledním videu však naznačil, že už nechce být déle naživu.
Vydáno: 26.06.2019
Streamer spáchal sebevraždu kvůli mentální nemoci 2
Autor: instagram.com/etika Streamer spáchal sebevraždu kvůli mentální nemoci 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký streamer a youtuber Etika, vlastním jménem Demond Amofah, měl statisíce fanoušků. Na 329 tisíc na Twitteru a 267 tisíc na Instagramu. Proslavil se jako hráč Nintendo her, které streamoval na Twitchi. Úspěch v internetovém světě však zřejmě 29letému muži ale ke štěstí nestačil. Už podle záznamu dřívějších streamů bylo jasné, že trpěl psychickými problémy a často nechtěl opouštět domov. Dokonce ho byli jednou kontrolovat policisté, jestli je v pořádku.

Když nahrál Etika osmiminutové video, ve kterém mluvil o sebevraždě, všichni se o něj z pochopitelných důvodů začali bát a začali po něm pátrat. Streamer se pak neukázal ještě dalších šest dní a nemohli ho najít. Video bylo nahráno 19. června v 19 hodin večer s názvem „Omlouvám se“, ale už bylo z YouTube odstraněno. Ve videu Etika potvrdil, že trpí duševní nemocí, a jakou moc mají sociální sítě. Radí, aby lidé byli opatrní s jejich přílišným používáním. „Může vám to dát obraz vašeho života takového, jaký chcete, aby byl. A může vás to absolutně vyvést z rovnováhy. Dostalo mě to,“ řekl.  

Článek je zařazen v: etika , streamer , youtuber , sebevražda