Virály

9. května 2023 16:33

redakce Prima Lajk

Ženě se smáli kvůli její postavě. Nyní svými namakanými stehny dokáže rozdrtit meloun

Influencerka Rahki Giovanni několik let poslouchala, že je příliš velká. Ona však udělala z posměšků ostatních svou největší přednost a nyní se pyšní nejsilnějšími nohami na Instagramu.

Rahki Giovanni patří mezi influencerky, jež se už řadu let snaží šířit lásku k fitness a zejména své vlastní postavě. Jde na to ovšem trochu jinak než ostatní. Zatímco většina influencerek se snaží na Instagramu inspirovat svou štíhlou postavou, ona naopak prodává své obří svaly a kvadricepsy. Její začátky přitom nebyly jednoduché. Rahki musela léta poslouchat, že je příliš velká a má obří stehna. Když se ovšem rozhodla cvičení věnovat ve velkém, dokázala ze svých údajných slabin udělat svou největší přednost.

Zatímco většina lidí podlehne tlaku moderní doby a chce dosáhnout hubené postavy, ona se rozhodla jít cestou nabírání svalů. A její odhodlání a výsledky prý nyní budí respekt i u lidí, co se jí dříve posmívali. „Když jsem před sedmi lety začala posilovat, ženy mě nechápaly. Trend byl zkrátka jiný. Každý chtěl být štíhlý a málokdo rozuměl tomu, že já chci svaly. Doba se ale změnila, stále víc lidí chodí do posilovny a jsem ráda, že mohu být pro mnohé inspirací,“ říká Rahki.

Za jejími výsledky, díky nimž má na Instagramu přes 750 tisíc odběratelů, ovšem stojí obrovská dřina a odhodlání, kdy si neodpouští jediné zaváhání. Do posilovny chodí každý den na dvě hodiny. Kdyby jen jednou vynechala, nedodržela by své cíle a přesně nastavený plán. Díky tomu ale motivuje k sebelásce i cvičení nespočet lidí. A v neposlední řadě se chlubí dost možná nejsilnějšíma nohama na internetu, jimiž dokáže podle svých slov jakoby nic rozdrtit meloun či dýni. A při pohledu na meloun proměněný v kaši už by asi přešel úsměv každého z jejích dřívějších posměváčků. A Rahki ve svém odhodlání ještě rozhodně nekončí. Bůhví, co všechno dokáže rozdrtit za rok.

Sdílejte článek
Štítky meloun Instagram influencerka stehna Rahki Giovanni

Přečtěte si také