Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Konec slavného youtuberského páru! Fatty se rozešel se Sárou Holanovou! Dal jí kopačky během streamu

Jeden z nejslavnějších internetových párů je nejspíš navždy minulostí.
Vydáno: 13.06.2017
Rozešli se v přímém přenosu!

Tak tohle nikdo nečekal! Vztah slavného streamera FattyPillowa se Sárou Holanovou byl na youtuberském rybníčku považován za ten nejvíce idylický a mnozí náctiletí si jejich lásku brali za vzor. Zdálo se, že je nemůže nic rozdělit, a fanoušci si mysleli, že zrovna tento internetový pár vydrží i ty největší překážky. Jenže velká láska je nejspíš navždy u konce. Fatty totiž velmi nepříjemně šokoval všechny fanoušky a se Sárou se za velmi výbušné situace po dlouhodobém vztahu rozešel!

Jejich rozchod proběhl za velmi dramatických okolností, během Sářina streamu na Twitchi! Pár se začal během přenosu na chatu hádat a z obou stran údajně začala padat nehezká slova. Fatty se ovšem neudržel a na chatu se před všemi fanoušky se Sárou prakticky rozešel! Fanoušci byli v naprostém šoku, mnozí youtuberovi ihned nadávali a Sára začala během přímého přenosu brečet.

Fattyho holka v kleci.

VIDEO: Fattyho holka byla zavřená 12 hodin v kleci a poslala drsný vzkaz Týnuš Třešničkové! Proč to udělala?

Obě internetové hvězdy už se svým fanouškům za dramatickou hádku omluvily. Jak se se ale zdá, krizi se jim vyřešit nepovedlo a rozchod je opravdu definitivní. Oba aktéři prosí své fanoušky o několik dní klidu. Zatímco se Sára snaží co nejrychleji vystěhovat, Fatty láká fanoušky na svou novou éru. Jejich příznivci se ovšem z bouřlivého rozchodu nemohou vzpamatovat a doufají, že se pár dá ještě za několik týdnů dohromady.

To se ovšem nezdá po jejich vyhroceném konfliktu příliš pravděpodobné a fandové se už pomalu rozdělují na dva nesmiřitelné tábory, jež toho druhého youtubera odsuzují. A to i přesto, že se celou pravdu okolo jejich rozchodu asi nikdy nedozvíme. Z následujícího úryvku ze streamu, který už Sára pochopitelně smazala, se budou jejich příznivci vzpamatovávat asi ještě hodně dlouho. Snad se tedy obě internetové hvězdičky oklepají z rozchodu co nejdříve.

 

 

Stojí o ní spousta mladých fešáků

A je to venku! Youtuberka TERI BLITZEN má nového kluka! Nejžádanější teenagerku Česka sbalil tenhle slavný dýdžej!

Proč se Fatty svlékl?

VIDEO: Šok! Fatty se svlékl a ukázal všem své obří tělo! Neuvěříte, proč to udělal!

Článek je zařazen v: rozchod, FattyPillow, youtuber, Fattyho holka, Sára Holanová, stream
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama