Showbyznys

30. srpna 2023 11:20

Josef Šťastna

Agáta a stará Štika se vysmály Simoně Krainové: Bába se základkou! Schytal to i manžel

Simona Krainová na billboardu

Taková válka mezi českými celebritami tady dlouho nebyla. Rodina Moniky Štikové (dnes Binias) ostře útočí na modelku Simonu Krainovou a jejího manžela Karla Vágnera. Mediálním prostorem létají hodně ostrá slova.

Tahle válka začala nečekaně a nezdá se, že by měl brzy nastat klid zbraní. Vše odpálila svým rozhodnutím padesátiletá Simona Krainová, když vstoupila na erotickou platformu OnlyFans. To bylo rozhodnutí, které ostře kritizovala Monika Binias i její dcera Ornella Koktová.

„OnlyFans. Bože, jak někdo může klesnout tak na dno a ještě všem cpát, že je to in a vše je ok,“ začala svou kritiku Binias, která si následně nebrala servítky: „Dřív se k*rvy lynčovaly. Byly na okraji společnosti. Teď melou ho*na a my se máme zamyslet. Normální chlap si k*rvu nevezme.“

To jsou slova, která Simonu Krainovou i jejího manžela šokovala. Modelka vzkázala, že výroky umaštěných nul ji ale nerozhodí. Monika Binias si ale nedá pokoj, v rozhovoru pro Prima Ženy šla ještě dál.

„Mým cílem tedy bylo upozornit zejména dospívající mladé dámy, aby si uvědomily, že tohle opravdu není norma a nikdo z nás to za normální ani v pohodě nepovažuje. A asi se nelze divit, že se potrefená husa ozvala, byť co ona v těch svých letitých projevech říká, vůbec neřeším. Ona je taková pavlačová bába, která, když s ní náhodou někdo nesouhlasí, okamžitě začne být vulgární, řve, chce se hádat a vyhledává konfrontaci. Opravdu je mi u zadku. Zvlášť proto, že jsem to myslela zcela jinak,“ uvedla Binias na téma odhalené Krainové.

Podívejte se na boje mezi Ornellou a její matkou v reality show Štiky:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Binias uzemnila Krainovou! Je to pavlačová bába

Do sporu se (možná zbytečně) vložila také Agáta Hanychová, která je kamarádkou Ornelly Koktové. Naopak se ví, že mezi Agátou a Simonou Krainovou dobré vztahy nepanují - kdysi po sobě dědily milence Jirku Hudlera.

„Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny. Oni už se tam snad nějak dohadují i o základce. Simona sice má jenom základku, ale Ornella má maturitu,“ okomentovala Hanychová mediální třenice. „Ten její zrzoun se pustil do Ornelly, do mojí Ornelly... To ne,“ rýpla si Agáta do vzhledu Karla Vágnera. Sama přitom žije s Jaromírem Soukupem, který také jako Brad Pitt nevypadá...

Sdílejte článek
Štítky manželé Simona Krainová Karel Vágner OnlyFans Monika Štiková Monika Binias Ornella Štiková

Přečtěte si také