Showbyznys

18. září 2023 15:39

Josef Šťastna

Andrea Kalousová si užila svatbu na plné pecky. Kazmova ex jen zářila

Andrea Kalousová přiznala, že nová píseň je adresovaná skutečné osobě

Vůbec se nedivíme, že bavič Kazma se stále nemůže vzpamatovat z toho, že ztratil modelku Andreu Kalousovou. Tato žena patří k nejkrásnějším Češkám a znovu to ukázala na svatbě své kamarádky Karolíny Kokešové.

Misska Karolína Kokešová v sobotu vstoupila do svazku manželského, když jí prstýnek nasadil její partner David. Pohledného mladíka má dobře prověřeného, vždyť spolu randili dlouhých šest let.

Karolíně šla za svědkyni okouzlující Andrea Kalousová, která se musela udržet, aby svým půvabem Karolínu nezastínila, což by na honosné svatbě byl trošku trapas.

Andrea málem i chytila vyhozenou kytici, ale pak ji elegantně přeskočila jako pichlavý bodlák, jak dokládá video, které nevěsta umístila na sociální sítě. Podle tradice to tedy vypadá, že veselka na Kalousovou v příštím roce ještě nečeká a Kazma, který stále rozchod nese špatně, se ještě může pokusit o velký zázrak v podobě návratu.

„Děkujeme všem našim blízkým, rodině a přátelům, kteří dorazili a byli s námi v náš velký den. Díky vám byl pro nás tenhle speciální den ještě lepší. Především já děkuji také svým rodičům, kteří mne přivedli na tenhle svět, dali mi život, budoucnost a společně mě dovedli včera také před bránu nové kapitoly mého života,“ uvedla dojatá Kokešová na svém Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram svatba Kazma Kazmitch Andrea Kalousová Karolína Kokešová

Přečtěte si také