TopStar

19. prosince 2014 12:18

Karel Gott zblízka před koncertem v O2 Aréně. Podívejte se exkluzivně na zkoušku, kam se dostane jen málokdo

Že už končí? Źe dál nemá co říct? Tisíckrát omyl. Karel Gott na podzim beznadějně vyprodal svoje Turné 2014. Než si pustíte v sobotu na Primě od 20:15 záznam koncertu z O2 Arény, podívejte se, jak to vypadalo v zákulisí. Protože jen tak si uděláte ucelený obrázek o fenoménu Karla Gotta.

Pondělí, 8. 12. před čtvrtou odpoledne:

Stav nás všech, kteří se právě pohybujeme u pódia v pražské O2 Aréně by se dal jednoduše shrnout do věty: "Čekání na Karla." Kapela už pilně zkouší asi hodinu, stejně jako doprovodné hlasy, mezi kterými nechybí ani zpěvačka Dasha. Zvukaři i osvětlovači jsou v plném nasazení. Karel Gott má přijet každou chvíli.

Manažerka Karla Gotta, paní Jaroslava Herzerů, je tady také. Sympatická dáma, která se zpěvákem spolupracuje od roku 2010, vyřizuje jeden telefonát za druhým. Karel Gott hned po turné míří do Německa, je potřeba doladit poslední detaily. Gottův tajemník Jan Adam se usmívá. Turné se povedlo, prakticky všude bylo vyprodáno.

Štáb FTV Prima se pečlivě chystá, nic nesmí zůstat nevyzkoušené a nepřipravené. V sobotu 20. prosince od 20:15 se musí vysílat perfetní výsledek!

Náhle poklidnější atmosféra ožívá. Karel Gott přichází na zkoušku (přesně na minutu) a hned je jasné, že jako dokonalý profesionál nenechá vůbec nic náhodě. Sundavá sako a vybírá písničky, které by si rád zopakoval - večerní koncert bude trvat tři hodiny, takže na všechny se na zkoušce rozhodně nedostane. Je vidět, že Karla Gotta těší každý potlesk - i ten, kterému se neubráníme my, kteří zkoušku sledujeme mezi zatím prázdnými sedačkami.

Karel Gott od rána nejedl a do noci nic jíst nebude (takový je obvyklý koncertní režim), ale nevypadá to, že by měl málo energie. Spíš naopak - už na zkoušce roztancuje Olgu Lounovou, která je hostem jeho koncertu, stejně jako Radek Banga (Gipsy.cz). Tancujeme taky. Zkrátka nám to nedá. Že to bude večer pecka, je čím dál jasnější!

Podívejte se na exkluzivní záběry ze zkoušky i koncertu:

V zákulisí koncertu Karla Gotta:

Reportáž z koncertu:

Olga Lounová kvůli Gottovi dokonce odřekla Hollywood!

Gott to be COOL:-) Takhle se natáčela zimní kampaň pro PRIMA COOL:

Sdílejte článek

Přečtěte si také