Showbyznys

11. září 2019 15:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: 11letá dívka dorazila do Talentu na vozíku. Svým tanečním výkonem ale rozplakala celou porotu

Třetí díl populárního talentového pořadu nám ukáže jedno z nejdojemnějších vystoupení vůbec. Tanec 11leté Karolíny Dejové vás dojme k slzám.

Už v pátek se můžete na obrazovkách televize Prima těšit na nový díl Česko Slovensko má talent. A tentokrát v něm nezůstane jedno oko suché. Jednou ze soutěžících je totiž 11letá Karolína Dejová, která trpí od narození svalovou dystrofií a před hvězdnou porotu Talentu předstoupí na vozíku. Tímto handicapem trpí kvůli mamince, která v době těhotenství brala drogy, a v současnosti nejeví o svoji dceru příliš velký zájem.

Malá Karolína si pak v Talentu rozhodla splnit sen a ukázat svou velkou lásku k tanci. Společně se svou kamarádkou Eliškou pak chtějí porotě i divákům ukázat, že tanec nezná hranic a talent je opravdu v každém z nás. A během tanečního vystoupení, z něhož se vám zatají dech, to předvedou dokonale. Z jejich výkonu a obrovské síly se rozpláče prakticky celá porota a už teď je jasné, že se jedná o jedno z nejdojemnějších vystoupení letošního ročníku. Tohle prostě musí vzít za srdce i toho největšího cynika.

Celé vystoupení uvidíte v novém díle Česko Slovensko má talent v pátek od 20.15 na Primě!


Přečtěte si také