ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (3): Karolína Dejová a Eliška Jeřábková
Autor: archiv FTV Prima ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (3): Karolína Dejová a Eliška Jeřábková

VIDEO: 11letá dívka dorazila do Talentu na vozíku. Svým tanečním výkonem ale rozplakala celou porotu

Publikováno: 11.09.2019
Třetí díl populárního talentového pořadu nám ukáže jedno z nejdojemnějších vystoupení vůbec. Tanec 11leté Karolíny Dejové vás dojme k slzám.

reklama

Už v pátek se můžete na obrazovkách televize Prima těšit na nový díl Česko Slovensko má talent. A tentokrát v něm nezůstane jedno oko suché. Jednou ze soutěžících je totiž 11letá Karolína Dejová, která trpí od narození svalovou dystrofií a před hvězdnou porotu Talentu předstoupí na vozíku. Tímto handicapem trpí kvůli mamince, která v době těhotenství brala drogy, a v současnosti nejeví o svoji dceru příliš velký zájem.

Malá Karolína si pak v Talentu rozhodla splnit sen a ukázat svou velkou lásku k tanci. Společně se svou kamarádkou Eliškou pak chtějí porotě i divákům ukázat, že tanec nezná hranic a talent je opravdu v každém z nás. A během tanečního vystoupení, z něhož se vám zatají dech, to předvedou dokonale. Z jejich výkonu a obrovské síly se rozpláče prakticky celá porota a už teď je jasné, že se jedná o jedno z nejdojemnějších vystoupení letošního ročníku. Tohle prostě musí vzít za srdce i toho největšího cynika.

Celé vystoupení uvidíte v novém díle Česko Slovensko má talent v pátek od 20.15 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (3): Karolína Dejová a Eliška Jeřábková
Tomáš z Prostřeno! jí dřevo.

VIDEO: Bizár v Prostřeno! Tomáš jí piliny a smůlu, nabídne je i soutěžícím! Vážně to všichni snědí?

Muž se zapálil v Česko Slovensko má talent!

VIDEO: Hrůza v Talentu! Soutěžící se zapálil přímo na pódiu. Co se mu nakonec stalo?

reklama