Extrém

21. října 2017 13:29

redakce Prima Lajk

12 věcí, které by měl umět každý muž. Pánové, víte, jak na to?

Tak schválně, jak jste na tom?

Najdete spoustu receptů na to, jak být pravým mužem. Některé vyžadují nákup těch pravých věcí, jiné se zase zaměřujují na osobní rozvoj a investice do vzdělávání. Můžete dělat cokoliv, ale jak na to je ta zásadní otázka. Zatímco řada mužů přesně ví, co znamená být plnohodnotným mužem, jsou tu někteří, kteří na tuto základní otázku stále ještě hledají odpověď. Rozhodli jsme se tedy, že vám pomůžeme, a připravili jsme pro vás seznam 12 věcí, které by měl umět úplně každý muž. Pojďme si to tedy shrnout.

1. Uvázat kravatu

Poznamenejte si to. Tohle je totiž nejdůležitější věc, kterou byste měli umět. Pokud to neovládáte, rovnou se vydejte na YouTube nebo si najdětě blog s detailním návodem.

2. Výměnit kolo

Ne vždy vám osud dopřeje takový luxus, že hned jede kolem zručný automechanik, který vám pomůže s výměnou píchlé pneumatiky. Nebo si představte, co byste udělali, kdyby na vás od krajnice mávla super sexy kočka a požádala vás o pomoc? Abyste byli připraveni na takovéto výzvy, musíte ovládat výměnu kola! Nebojte, je to docela snadné!

3. Přežít v pouliční rvačce

A tím nemyslíme obléct si karate boty a naučit se pár chvatů. Opravdová rvačka se odehrává bez pravidel a vy byste měli být shopni se v bitevním poli zorientovat a ubránit se všemi možnými prostředky.

4. Přišít si knoflík

Ano, i tohle musí ovládat opravdový muž. Pokud to nedrží, použili jste málo izolepy. Je to sice pravda pravdoucí, ale nevyřeší se tak všechno. Zjistíte to na horském hřebeni, až se vám utrhne knoflík na kalhotách, které jste si kvůli úspoře na váze vzali jen jedny.

5. Ze všeho se vykecat

Opravdový muž musí zvládnout všechny problémy. Vždy se ale nejde nějaký, který bude nad jeho síly, a pak je třeba se z něj umět vykecat.

6. Umět rychle číst

Chcete-li se vyhnout rozpakům, když vás zajímá něco, co se ostatním může zdát výstřední, musíte umět bleskově číst.

7. Mít vždy zásobený bar

Nejen když plánujete víkendovou párty, mějte svůj bar dobře zásobený. Nikdy nevíte, kdy se staví nejlepší kamarád bez ohlášení.

8. Vyznat se v květinách

Růže není vždy nejlepším řešením. Každý muž musí vědět, jaké květiny jsou vhodné k různým příležitostem.

9. Umět se vyrovnat se stresem

Ano! Máte-li chromozom Y, tak na vás v životě čeká spoustu stresu. Ale nemusí vás to znepokojovat, se stresem se dá vypořádat, musíte se ale naučit, jak na to.

10. Umět vyprat

Ne. Není to něco, co dělají pouze ženy. Správný muž musí vědět, jak vyprat. Pokud si tedy neplatíte služebnou.

11. Urovnat spor

Když se bude schylovat k šarvátce a vy mezi dva kohouty dokážete vstoupit a rozjíždějící se spor urovnat, vaše mužnost bude neoddiskutovatelná.

12. Být dokonalý gentleman

Nyní, si to všechno shrňme. Nejde jen o to naplňovat některé z těchto věcí, musíte ovládat vše a neustále se v tom zdokonlalovat. Prokažte k tomu všemu i rytířství a stanete se dokonalým gentlemanem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také