Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: Proč mladí muži nemají rádi ženské poprsí?

Popularita prsou mezi mladšími ročníky klesá. Proč tomu tak je?
Vydáno: 17.08.2017
Čím to, že mladší muži nemají takový zájem o poprsí?

Jistě, šance jsou, že si právě teď čtete titulek a kroutíte hlavou, co je to za blbost. Vždyť prsa jsou přece super! Prsa musí mít každý rád. Jenže podle nově zveřejněných dat serveru Pornhub to už dnes tak úplně neplatí.

S jakým problémem se momentálně herečka potýká?

GALERIE: Proč sexbomba Emily Ratajkowski nenávidí svá PRSA? Tenhle šílený důvod byste v životě neuhodli!

Data odhalila, že u mladší generace mužů (18–24 let) je o 20 % menší šance, že budou vyhledávat obsah soustředící se na prsa, kdežto u mužů ve věku 55–64 let je ta šance naopak o 17 % větší. Obecně platí, že čím starší muž, tím větší pravděpodobnost, že si na podobných stránkách vyhledá obsah zaměřený na prsa.

Pokud patříte k milovníkům prsou a tohle zjištění vás teď zamrzelo, tak nemusí. Celkově je výraz „Big natural boobs“ stále čtvrtým nejvyhledávanějším na serveru. Denně pak počet vyhledávání prsou daleko překračuje miliony hledání. Nakonec tak vždycky záleží jen na tom, co preferujete vy sami. Ona svoboda je koneckonců to, co je na pornu tak krásné.

Pánové mají konečně pořádnou výmluvu

Tady je důvod, proč zírání na prsa ve skutečnosti podle vědců prodlužuje život!

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: muži, vztahy, prsa, porno, Sex, Pornhub, vyhledávání, mladší generace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama