Extrém

8. února 2015 20:01

redakce Prima Lajk

3 znamení, že PENIS stárne

Věk nezastavíš a jakkoliv může chlap vypadat dobře, penis prozradí jeho skutečný věk. Tím samozřejmě nechceme říct, že by se staršími ročníky nemohl být skvělý SEX. Každopádně podle těchto znamení poznáte, že jeho mužství už má svoje léta!

1. Zkracování

V průběhu let se mužský penis nepatrně zkracuje v důsledku stárnutí pokožky. Do důchodu je to jeden až tři centimetry (a ty už jsou znát). Své často udělají i kila navíc, která s postupem let muži naberou. Tuk opticky zkracuje penis, ale abychom byli spravedliví, tak samozřejmě i mladým mužům!

2. Změna barvy

Prokrvování se zhoršuje, takže původní až nafialovělá barva špičky postupně bledne. Stárnutí je viditelné i na kůži a také ochlupení (toho ubývá až o třetinu). Podle docentky Madeleine Castellanos z Yeshiva University v New Yorku čeká všechny muže stárnutí celého organismu, které se nevyhne ani penisu.

3. Ztráta výkonnosti

Muži se toho obávají a tak se ocitají v začarovaném kruhu. Pravda je, že s věkem se zpomaluje ztopoření a erektilní dysfunkce se dostavují častěji (trpí jimi ale vlivem civilizačních chorob, stresem nebo kvůli obezitě i muži kolem čtyřicítky) To však umí mnohdy vyřešit lékaři a hodně pomůže také zdravá životospráva.

Sdílejte článek
Štítky New York Penis stárnutí penis znamení Yeshiva University