Extrém

20. listopadu 2017 16:17

redakce Prima Lajk

5 důvodů, proč je tahle postava z Přátel tak velký pitomec! Kvůli čemu bychom se s ní nikdy nekamarádili?

Která postava z Přátel nebyla zase takový přítel?

Chandler, Joey, Ross, Monica, Rachel a Phoebe. Tuhle kultovní šestici přátel z New Yorku zná asi každý. A většina z těch, kteří na seriálu vyrůstali, ji taky zbožňuje. Sem tam se ovšem najde rebel, taková černá ovce, která má tak trochu jiný názor. Někým takovým se teď stal i redaktor zábavního webu CollegeHumor, který přišel s pěti důvody, proč je Ross nehorázný blbec. A musíme uznat, že mají něco do sebe.

1. Rozchod s Rachel

Když se Ross vyspal s cizí ženskou, jeho hlavní obranou byl rozchod. Ať už se ale s Rachel rozešli, nebo ne, jeho záměrem bylo Rachel ublížit. Vyspal se s cizí ženskou, protože se chtěl pomstít. Nic víc.

2. Vztah s Rachel

Vztah Rosse a Rachel byl ale předurčen k zániku už dávno předtím, než se rozešli. Ross totiž nesnesl, že Rachel získala novou práci, která ji bavila a ve které si navíc našla mužského kamaráda. A tak začal žárlit. A to až do nesmyslného bodu, kdy od sebe Rachel úmyslně odpudil. To ale nebylo poprvé, co těžce nesl odmítnutí. Na střední si založil s kamarádem klub „Nesnáším Rachel Greenovou“, jenom proto, že ho nechtěla.

3. Rossovy další vztahy

Kromě Rachel se choval jako idiot i ke všem ostatním svým přítelkyním. Nejdřív tu byla Julie, kterou opustil, kvůli jiné, pak tu byla Emily, kterou při svatbě oslovil jako Rachel, a dál třeba Mona, které pro změnu neřekl, že s Rachel čeká miminko. Je to příšerný přítel.

4. Chodil se svojí studentkou

Rossův romantický život je jedna velká tragédie. Kromě výše zmíněného si dokonce nabrnknul i vlastní studentku. Elizabeth už možná mohla mít sex, definitivně ale ještě nebyla dospělá. Chodil s ní, protože ho bavila příchuť zakázaného ovoce. A když ho to přešlo, odkopnul ji, protože na něj byla moc mladá.

5. Má zastaralé názory

Poslední důvod pak dokazuje, jak příšerné vidění světa Ross má. Nejdřív syna nenechá hrát si s panenkou, protože nechce, aby z něj vyrostl gay. Sám přitom není zrovna dvakrát „chlapský“. Ross je zkrátka sexista a obzvlášť to dokazuje v díle s mužskou chůvou. Ačkoliv je onen muž citlivý, vzdělaný, má bohatou praxi a práci dělá s láskou, Rossovi prostě vadí, že je to chlap. Protože chlapi by měli mít jen chlapské práce. Ross je holt vůl.


Přečtěte si také