Extrém

14. března 2016 15:10

Tereza Javorová

5 důvodů, proč vám to nechce udělat PUSOU

Většina holek nejsou žádné upejpavky. Dokonce i ty, které vypadají slušně, to v posteli často dokážou pořádně rozbalit. Jenže co když vám to nechce dělat pusou? Důvod může být jiný, než že je to stydlivka.

1. Jste opilý - po pár panácích na to dostanete nejspíš chuť a nevidíte důvod, proč by si nemohla kleknout a udělat vám dobře. Ona takový názor evidentně nesdílí. Už jen kvůli bodu tři, čtyři a pět.

2. Neumí to - blow job není nic, co by se holky učily od základní školy (teda, alespoň doufáme). Pokud jedinou radu, kterou při orálním sexu dostala, bylo "Polykej!", asi si v této činnosti není úplně jistá. Povzbuzujte ji, řekněte, co a jak máte rád a mějte trpělivost.

3. Nechutnáte dobře - chuť spermatu není většinou jako jahodový milkshake. Zvlášť po alkoholu, kořeněném jídle či fastfoodu je pak velmi hořeké. Zkuste přes den jíst například ananas a uvidíte, že jí začnete chutnat víc!

4. Neumyl jste se - tak se nedivte.

5. Cítí se poníženě - tento psychický blok má hodně holek. Cítí se jako prostitutky a vaše hláška "Vykuř mi ho, krásko." tomu ještě přidává. Dejte jí najevo, že vám na ní záleží a máte ji rád. Pusou vám to pak udělá o to radši a nebude se cítit poníženě. Orální sex jí pak za odměnu můžete (a měl byste) oplatit.

Sdílejte článek
Štítky orální sex

Přečtěte si také