Sex a vztahy

11. ledna 2016 16:11

Tereza Javorová

7 způsobů, jak mu udělat parádní BLOW JOB

Muži blow job milují. Čím dříve to pochopíte a přestanete to vnímat podobně jako laparoskopický zákrok, tím lépe jak pro vás, tak i pro vaše partnera a jeho Ptáka Ohniváka. Naučte se ho pusou rozdráždit tak, že z něj vyletí tisíce malých peříček...Tady je sedm způsobů, jak na to:

1. Hluboký zásun: základ každého pořádného orálního sexu. Uvolněte čelist (zde opravdu nepředvádějte, že máte stisk jako žralok bílý) poveolte i jazyk a ztopořená pyj si pomalinku zasouvejte co nejdál do chřtánu. Důležité je dýchat nosem, aby se nedostavil dávicí reflex a natěšenému partnerovi nepředvedla jiné divadlo.

2. Ještěrka: určitěš si vybavíte, jak ještěrka kmitá svým neposedným jazykem. Nebo to je had? To je jedno. Svět plazů každopadně napodobte. Jazykem přejíždějte po jeho kyji jako po skvělém nanuku, olizujte ho, líbejte a kružte jím po vrcholku jeho ledovce.

3. Pumpování: možná ten nejjednodušší způsob, díky kterému vám během pár desítek vteřin vystřílí zásobníky do pusy. Penis mu pořádně navlhčte a pak kolem něho prostě pekvně semkněte rty a pumpujte nahoru a dolů. Můžete i vytvořit mírný podtlak tím, že penis lehce nasajete. Za pár vteřit už jen...polkněte.

4. Mručení: jestli vám nedokáže zacpat pusu ani partnerův mohutný dick a stále máte potřebu se nějak hlasově projevit, tak si zamručte! Ne, vážně, tohle moc chlapů od svých bývalek nezná. O to větší to pak s nimi dělá divy. Při blow jobu jakoby mručte jako spokojená kočka. Tím jeho nádobíčko pěkně rozvibrujete a jemu se zatmí před očima.

5. Multitasking: tenhle supermoderní název skrývá jediné - používání více věcí najednou. Jste ženská, takže to zvládnete! Zapojte rty, jazyk, sliny, ruce a třeba i prsa, bezi kterými můžete jeho žezlo chvíli třít. Z tolika různorodých vjemů bude celý pryč!

6. Kroužení: klasické pumpování ústy oživte tím, že jednou rukou penis pevně stisknete a začnete s ní točit, jako kdybyste chtěla zavřít lahev. Ale bacha! Penis musí bát pořádně zvlhčený, ať ho neleštíte nasucho jako by to dělal Leonardo di Caprio se svojí soškou Oscara.

7. Plácání: při olizování, laskání a uctívání jeho mocného válečního si ho občas z pusy vytáhněte, našpulte rty a párkrát si penisem na rty naplácejte.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio orální sex penis

Přečtěte si také