Sex a vztahy

22. prosince 2015 11:36

Adéla Skřivánková

5 důvodů, proč muže fascinuje ANÁLNÍ sex

O vstupu do temných zadních dvířek sní každý chlap. Co muže na análním sexu tak přitahuje?

Tabu, za které vás ostatní neodsoudí - anální sex je stále obestřen určitými kontroverzemi a je vnímán jako společenské tabu - které se však toleruje. Ba dokonce vyhledává! O které jiné věci to můžete říct? Když ho děláte, cítíte se trocho jako padouch, co porušuje nějaká pravidla, ale líbí se vám to. Dokonale zde funguje pravidlo, že zakázané ovoce chutná nejlépe.

Jako Mount Everest - ne každý tam byl jako třeba na Petříně. Je to zkrátka jiný level a jestli žena měla desítky sexuálních partnerů, tak možná jen hrstku těch, kterým by dovolila potevřít její zadní dvířka. Vstup tam je jen pro exkluzivní hosty.

Jiný zážitek - může zkoušet různé polohy, různé úhly a dělat to v různém prostředí, ale vaginální sex nebude nikdy stejný jako ten anální. Je to absolutně jiný pocit, jiný zážitek a jiná dimenze milování. Chlap možná nikdy v ničem tak úzkém nebyl (tedy pokud ho nezkoušel narvat do nějakých neživých věcí).

Může se tím chlubit - když před chlapama v hospodě jen tak mimochodem vybalí, že už poznal "temnou sílu", získá jejich uznalé pokývání a obdiv. Je to znak toho, že s partnerkou už je dál než u "odvážného" sexu na chodbě v paneláku.

Jednou v roce na Vánoce - bramborovým salátem a lineckým cukrovím byste se asi nehctěli ládovat celý rok. Vlastně to nepovažujete ani za nejlepší lahůdku na světě. Ale tím, že to máte jen jednou v roce, tak se po tom můžete utlouct. A to stejné je s análním sexem. Nespíš si ho nedopřejete každý den, takže když přijde ta chvíle, je to nějako jako svátek nebo premiéra Star Wars VII.

Sdílejte článek

Přečtěte si také