Extrém

11. května 2016 16:24

Tereza Javorová

5 směšně jednoduchých triků, jak OKAMŽITĚ vypadat štíhlejší

Stává se z vás při dietě krvelačná saň? Vypadat štíhlejší můžete i bez hladovění! Tyto triky jsou až směšně jednoduché.

1. Natřete se samoopalovákem - opálené tělo vypadá pevnější, štíhlejší a co si budeme povídat - více sexy! Investujte do kvalitního samoopalovacího přípravdku, co nesmrdí jako vaše baleríny z minulého léta, a nezanechává fleky. A nezapomeňte si pak pořádně umýt ruce.

2. Obujte si podpatky - nohy budou vypadat vytvarovanější a štíhlejší. Navíc se narovnáte, což...se více dozvíte v bodu č. 5 :-)

3. Zvolte dobrou podprsenku - ňadra plně dmoucí, která smutně nevisí až někde na břiše jsou obecně přisuzována pevné a štíhlé postavě. Tu mít sice nemusíte, ale díky dobré push-up podprsence můžete tento efekt vykouzlit!

4. Stáhněte pas - není ani tak důležitá štíhlost, jako spíše proporční rovnováha. Ne nadarmo je tvar přesypacích hoin u žen tak žádoucí. Pokud máte velká prsa i širší bohy, stáhněte si korzetem nebo vysokými kalhotami pas.

5. Narovnejte se - je to snad ten nejjednodušší trik. Narovnananá postava vypadá seevědomějši a štíhleji. A bohus navíc - zlepší se vám nálada a nebudete si připadat jako šedá, bezvýznamná myš.

Sdílejte článek

Přečtěte si také