Extrém

5. května 2016 10:29

Tereza Javorová

MANUÁL: Léto se blíží! 5 snadných tipů, jak ještě rychle zhubnout do plavek

Nezdá se to, ale za necelý měsíc je tu léto! Teploty už teď šplhají strmě vzhůru a co by nevidět to bude na kraťasy a plavky. Pokud jste ale neměla čas zapracovat na své postavě, nezoufejte! Díky těmto tipům budete mít za měsíc postavu jak proutek.

1. Běhejte - běhejte a běhejte. Denně zařaďte do svého harmonogramu kardio cvičení, u kterého budete spalovat tuky. Zlepšíte si navíc fyzičku a budete mít krásně štíhlé tělo. Vydržte alespoň 30 minut denně.

2. Stop cukru - přestaňte jíst sladké. A to bez pardonu. Cukr je nejčastější příčinou špeku na břiše a když ho vyřadíte, hubnout se vám bude o dost lépe. SLadké zkuste nahradit třeba ovocem.

3. Omezte bílé pečivo - nevyplatí se omezit sacharidy úplně, ale vybírejte si jen ty zdravé! Pokud bez pečiva nemůžete vydržet, kupujte si to celozrnné. Zkuste také kvalitní rýži, jáhly, quinou, pohanku, ovesné vločky...Experimentujte!

4. Bílkoviny - aby si tělo vytvořilo svaly a nepřepadával vás ukrutný pocit hladu a chutě na sladké, jezde dost bílkovin. Nejlíp libové kuřecí nebo krůtí maso a ryby. Nezapomeňte na neslazené mléčné výrobky, ideálně zakysané.

5. Spěte - že se nedá prospat do štíhlosti? Ale dá! Odpočaté tělo nebude vyžadovat tolik energie z jídla, budete mít lepší náladu a celkově elán do života. Tak dobrou noc!

Sdílejte článek

Přečtěte si také