Sex a vztahy

25. února 2016 15:44

Tereza Javorová

MANUÁL pro stydlivky: 7 tipů, jak sbalit kluka svých snů

Nemusíš se oblékat vyzývavě ani si malovat pusu rudou rtěnkou. Na to bys svého idola stejně nesbalila a jen bys vypadala lacině. Těcho 7 tipů ale zaručeně funguje lépe! Jen je vyzkoušej a uvidíš...

Buď originální – Nosí všechny holky kolem tebe černou a podpatky? Tak si vem barevné tričko a kecky. Poslouchají všichni Justina Biebera? Jeď si dál svůj oblíbený rock. Buď svá a originální. Jedině osobité holky mají u opravdových kluků, kteří za to stojí, šanci.

Buď vtipná – Veselé holky mají u kluků vždycky navrch. Zapomeň na emo pózu a buď veselá a rozpustilá. S holkou, se kterou je zábava, je radost trávit čas. Úsměv od ucha k uchu a zářivé oči muže přitahují jako magnet.

Buď drzá – Pravidlo, že hodné holky se dostanou do nebe a zlobivé kamkoliv, jsi určitě slyšela. A platí to. Nebuď ze svého kluka snů tak vykulená a trochu ho škádli. Občas ho setři nebo si z něho udělej legraci. Chlapi tohle laškování s holkama milují, tak hraj první ligu!

Buď roztomilá – Nemusíš ze sebe dělat hloupou husičku, ale využij svoje ženské zbraně. Nejde ti matika? Nasaď výraz raněné laně a popros ho, jestli by tě zachránil před písemkou. Když mu správně namasíruješ ego, bude se cítit jako pán tvorstva a probudíš v něm ochranitelské sklony.

Buď nedostižná – Vždycky chceš to, co nemůžeš mít. Takže jakmile se ti podaří svůj idol zaháčkovat, tak cukni. Najednou hraj nezájem. Samozřejme kluka nepošli úplně do háje, ale buď trochu ledová královna. Funguje to.

Buď krásná – Není to o tom si na sebe napatlat tunu make-upu a nosit vysoké podpatky. Musít sama o sobě vědět, že jsi krásná. To znamená mít zdravé sebevědomí. Pamatuj si, že tak, jak vnímáš sama sebe, tak působíš i na ostatní. To není prázdné klišé, ale holý fakt.

Buď překvapivá – Mají tě ostatní za stydlivku? Tak seber odvahu a přihlaš se do školní soutěže talentů. Nebo jdi za hrůzostrašným třídním vyjednat školní výlet. Překvap sebe i okolí a tvůj idol zůstane úžasem koukat s otevřenou pusou!

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber kecky

Přečtěte si také