Sex a vztahy

21. prosince 2015 14:38

Tereza Javorová

RUCE PRYČ: 10 znaků toho, že bude ŠPATNÝ v posteli

Spočítejte si na prstech jedné ruky, u kolika mužů jste se v posteli zklamala. Možná budete potřebovat i dvě. Co byste všechno byste dala za to, kdybyste dopředu mohla poznat, jestli bude v posteli špatný, nebo ne? My vám ten návod dáme!

1. Málokdy ho vidíte střízlivého - sex s vámi si nejspíš stejně nebude pamatovat a bohužel ani to, že vám pozvracel koupelnu. A další den v hospodě bude vyprávět, jak vám to parádně udělal.

2. Má rád Lady Gagu - bude to pravděpodobně gay.

3. Neumí řídit - když nedokáže ve správnou chvíli sešlápnout spojku, zařadit a hodit blinkr doprava, jaká jízda to s ním bude asi v posteli?

4. Trvá mu 10 minut, než vám rozepne podprsenku - to už by lépe zvládl žák základní školy. Sex s ním asi nebude odvaz.

5. Neumí líbat - v tom případě nesmí překročit práh vaší ložnice! Ne, není to tak, že pokud neumí líbat, tak třeba to umí aspoň v posteli. Beznohého běhat nenaučíš.

6. Nosí slipy - pomoooc!!!

7. Nemá sebevědomí - nedívá se vám do očí, ruku stiskne jako leklá ryba, nesměle se ošívá. Tenhle v posteli gigolo nebude. Spíš si za 3 minuty odbude "to svoje" a tiše zmizí.

8. Není vtipný - sex se zaprděným chlápkem, co si neumí nikdy z ničeho (a ani ze sebe) udělat legraci, není kreativní a hravý, bude nuda k uzoufání.

9. Pořád kouká do telefonu - nedokáže ani zvednout oči, když mu něco říkáte. Těžko ho pak bude zajímat, co máte ráda v posteli.

10. Není pohybově nadaný - nemusí tančit tango nebo skákat přemety, ale jestli nedokáže ani správně vkročit na eskalátor nebo se v kuchyni otočit tak, aby neshodil 3 hrnky a dva talíře, jako slon v porcelánu bude i při sexu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také