reklama

reklama

Někdy se partnerovi podruhé nechce. Naučte "argumentovat".

Sex začíná pokulhávat? Vyzkoušejte tyto jednoduché tipy!

northstone. Publikováno: 20.12.2015
Jste spolu už nějakou dobu a začínáte mít pocit, že sex už není, co býval? V kliduuu, to se stává i v lepších rodinách. Je normální, že po čase se sex mění. Jeho četnost i intenzita. A přesně v tomhle bodě záleží, jak se k situaci postavíte!

reklama

Pokud se s tím postupně začnete smiřovat nebo rezignujete, dá se očekávat, že už se to nezlepší a vy se s tím buď smíříte, nebo vztah ukončíte (jo a někteří podvádí…). Co si budeme povídat, ani jedna varianta není ideální. A přitom někdy stačí malé popíchnutí a vše může být jako dřív… Nebo lepší!

1. Milujte se delší dobu
Při dalším sexu přeberte iniciativu a partnerovi se věnujte, jak nejlépe to budete umět. Nevynechejte předehru a soustřeďte se na každou část těla, kterou na svém partnerovi/partnerce milujete a těm se věnujte do roztrhání těla.

2. Kupte si/jí sexy prádlo
Možná se vám to zdá laciné, ale každá změna se počítá. A rajcovní prádlo je leckdy dostatečným impulzem.

Orální sex se dá ozvláštnit.

Znáte FACESITTING? I orální sex se dá vytunit na maximum!

3. Vsaďte na něžnost
No ano, při problémech v sexu totiž často dochází k tomu, že z každého dalšího aktu je už člověk nervózní a chce ho mít rychle za sebou. Buďte tedy tím, kdo do sexu opět dostane pohodu. Není přece nic, co by milovanou osobu nažhavilo víc, než něžné líbání a mazlení, při kterém si oživí pocit, že sex je chvíle, kdy vám bude nejblíž a přesně to bude chtít!

4. Mluvte o sexu
Ať už si teď myslíte cokoliv, tohle prostě pomáhá. Když si začnete volat a psát smsky, kterými si budete jasně dávat najevo, jak po sobě toužíte a navíc se naučíte, říkat si to i v reálu, budete mít vyhráno!

Squirting je zážitek na celý život.

To nejlepší, co ženě můžete v posteli dopřát? SQUIRTING! Nikdy nezapomene a vy taky ne…

 

Při sexu se může stát cokoliv!

Žebříček NEJDEBILNĚJŠÍCH úrazů při sexu: Tohle faaaakt nedělejte!

reklama