Sex a vztahy

26. října 2015 19:59

Michal Chalupa

To nejlepší, co ženě můžete v posteli dopřát? SQUIRTING! Nikdy nezapomene a vy taky ne…

Squirting, ženská ejakulace, mokrý orgasmus, fontána – to je jev, který během života prožije zhruba 30 % žen. Některé jednou, jiné pravidelně. Ani jedna z nich na to však nezapomene a muži, kteří měli to štěstí být u toho, taky ne…

Možná si myslíte, že když máte problémy s dosahováním „běžného“ orgasmu, k tomuto se nikdy dopracovat nemůžete. Opak je však pravdou. Jen je nutné nezabřednout. Sex je oblast jako každá jiná, pokud chcete zdolávat vrcholy a zdokonalovat se, musíte se celý život učit. A mokrý orgasmus je právě jedním z těchto vrcholů. Pro oba partnery.

Co to vlastně je, jak vzniká a jak se ho můžeme naučit?! Při squirtingu žena ejakuluje stejně jako muž a jediným rozdílem je absence spermií. Tekutina je produktem Skeneho žláz, které jsou umístěny blízko vyústění močové trubice. Ejakulátem se plní vždy. Obvykle však nedojde k výstřiku. Ženy to poznají tak, že mají pocit plného močového měchýře.

A právě pocit, že se chce ženě čůrat, je dobrým znamením. Je to však zároveň moment, kdy se ženy začnou ovládat. Přejděme tedy k praxi. První důležitá věc: ŽENY, NEOVLÁDEJTE SE! Teď už víte, o co jde a nemusíte se stydět. Kupte si omyvatelný povlak na postel a nemusíte myslet ani na nepořádek. Kupte si squirting krém, který vás ještě víc uvolní a prokrví a začněte praktikovat.

Teď přichází ta část, na kterou potřebujete muže: MASÁŽ. Při klasické souloži je dosažení mokrého orgasmu těžší. Nejjednodušší je masáž prsty, popř. celou rukou (fisting). Nejprve by měl partner prsty nahmatat váš bod G a na přední straně vaší pochvy zajet prsty na délku ukazováčku, až narazí na místo, kdy pocítíte chuť jít na malou. Pak je na nejlepší cestě. Na prsty a ruku nanést velké množství squrting krému nebo lubrikačního gelu a začít masírovat.

Není myslím nutné dodávat, že celé akci musí předcházet předehra a klasické vzrušování. Bod G tak bude zduřelý a vám se bude lépe hledat. Rozdivočelou partnerku pak hlaďte po jeho povrchu. Masírujte a pokaždé, když se žena trošku víc uvolní a povolí svaly a vagínu, místo vyplňte dalším prstem. Když jí palcem budete masírovat poštěváček a druhou rukou lehce tlačit na břicho v oblasti močového měchýře, účinek se dostaví za chvíli.

Když se blíží orgasmus, nikdy nepovolujte a nebuďte spokojeni. Klasický orgasmus se dá ještě dotáhnout. Zároveň je nutné upozornit, že napoprvé se vám dosažení mokrého orgasmu pravděpodobně nepovede. Chce to trénink, který vede k naprostému uvolnění ženy – to je totiž KLÍČEM k dosažení ženské ejakulace. A na co se můžete těšit? Žena na nejsilnější orgasmus ve svém životě, muž na křičící ženu, svíjející se pod jeho rukou, kterou navíc budou ničit svalové stahy a proud ejakulátu, který dokáže, že se právě stal postelovým bohem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také