Sex a vztahy

4. prosince 2015 17:22

Michal Chalupa

Žebříček NEJDEBILNĚJŠÍCH úrazů při sexu: Tohle faaaakt nedělejte!

Při sexu se prostě může stát cokoliv. Ale jsou věci, které byste raději nezažili. S náhodami nic neuděláte, ale proboha, brzděte svou kreativitu! A proč jsou nejdebilnější? Protože tady o náhody nejde, ve všech hraje roli debilita člověka!

3. místo: Pokud rádi sajete ouško, zaměřte se pouze na ušní lalůček. Nechápeme, jak se jednomu čínskému chlapíkovi povedlo sát manželce ucho tak silně, že vznikl podtlak a ženě praskl ušní bubínek. Místo rozkoše tak žena ohluchla!

2. místo: Dalšímu páru se podařilo, že muž svou partnerku skutečně přeřízl! Jak? Chtěl jí dopřát silný orgasmus a dostal „geniální nápad“. No napadlo by vás nasadit vibrátor na elektrickou pilu? Ale nebojte, přežila.

1. místo: A teď něco k mužským konečníkům – tady budeme konkrétní a uvedeme seznam toho, co nikdy nestrkat dovnitř. Všechny tyto předměty už totiž lékaři nejméně jednou vytahovali a věřte, zážitek to nebyl ani pro ně, ani pro kreativní pacienty. Takže, do zadnice nepatří: klíče, plechovky, lahve, šišky, zelenina, kuličky, psací potřeby, pravítka, mobily, kabely od počítače, skleněné panáky, žárovky, kazety, baterky, brýle, živí křečci, živí úhoři a ani střelné zbraně!

Víc už vám pomoct nemůžeme! A pokud jste se náhodou začali bát sexu, masturbujte!

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také