Extrém

18. listopadu 2015 18:29

Michal Chalupa

Nejvíc nebezpečná zábava? SEX! Těchto 5 věcí rozhodně nechcete NIKDY zažít!

Člověk by neřekl, jak moc nebezpečný může sex být. Jako první vás napadly pohlavní nemoci? Pak jste úplně vedle. Máme pro vás výčet největších šíleností, které při sexu můžete zažít (ale rozhodně nechcete)…

1. Cucflek Nevinná zábava? Kdepak. Na Novém Zélandu chtěl manžel udělat své milé cucflek na krku, přisál se však tak moc, že jí způsobil krevní sraženinu. Ta poté vedla k malé mozkové mrtvici. A výsledek? Částečné ochrnutí levé paže.

2. Kondom v žaludku Možná si myslíte, že to nejde, ale i to se stalo. Zkrátka přílišné sání při orálním sexu nemusí vždycky dopadnout dobře.

3. Zlomený penis Kosti v něm nejsou, přesto může prasknout. Muži, kterým se to stalo, popisují tento hrůzný zážitek jako největší bolest ve svém životě. Bolesti předcházelo hlasité křupnutí, po kterém se okamžitě objevil velký proud krve. Prostě AU!

4. Oslepující orgasmus Věděli jste, že hodně silný orgasmus může způsobit prasknutí cév v očích? To může způsobit krvavé oči, či dokonce dočasné zhoršení zraku.

5. Nevítaná inkontinence To je třeba to, když praktikujete anální sex a vaše drahá polovička to v sobě neudrží. Nezpůsobí to sice fyzickou bolest, ale na duši to může zanechat šrámy, které se už nikdy nezahojí. Fakt!

Sdílejte článek

Přečtěte si také