Sex a vztahy

6. října 2015 14:29

Michal Chalupa

Jak se správně připravit na ANÁLNÍ SEX? Poradíme vám!

Anální sex touží vyzkoušet téměř všichni muži a poslední dobou vzrostla jeho obliba i u žen. To, jestli to bude jednorázovka a pouze si to odškrtnete ze seznamu věcí, které chcete v životě zkusit nebo se z toho stane vaše oblíbená sexuální praktika, závisí i na tom, jak dobře se připravíte. No a my

První velmi důležitou věcí je, dopředu se na tom domluvit. Nelze se jen tak rozhodnout, že jí ho tam vrazíte, protože to prostě chcete zkusit. A rozhodně je vhodnější, probrat to delší dobu před sexem. Ženy si většinou potřebují na tu myšlenku zvyknout, popřípadě to probrat třeba s kamarádkou. Dejte jí proto čas. Pokud bude souhlasit, je čas na další krok.

Jakmile jste jednou domluveni, při sexu už to nevzpomínejte a neptejte se znovu, dali byste jí tak prostor pro strach a blok. Mazlete se s ní, začněte klasickým sexem a pak jí prsty začněte připravovat zadní dírku. Dostatečně dlouho, aby pochopila, kam míříte, ale zároveň zůstala uvolněná. Vždy mějte připravený lubrikant pro anální sex. Možná budou stačit sliny a zvládnete to i bez něj, ale je lepší ho mít, než nemít!

Pokud je žena připravená aspoň na dva prsty, můžete jít na věc, ale POMALU. Vše musí dostatečně klouzat a hlavně musíte s partnerku i nadále laskat a ubezpečit ji, že kdyby se jí to nelíbilo, hned přestanete. Když to hned nebude fungovat, vraťte se klidně k mazlení, nebo postup zopakujte další den. Partnerka nesmí mít pocit, že na ni tlačíte, jinak k praktice získá odpor.

Jakmile se poprvé dostanete dovnitř, nespěchejte a rozhodně nezačínejte s praktikou dovnitř a ven! Hýbat byste se měl pomalu, aby si žena zvykla na pocity, které jsou při análním sexu běžné. Anál totiž dokáže být velmi příjemný, ale od klasického sexu je pocitově odlišný. Když tohle všechno zmáknete, stačí už jen vypozorovat nebo se zeptat, jak rychlé tempo partnerka chce a zvládne.

GRATULUJEME, právě jste absolvovali minikurz „Anální sex pro začátečníky“!

Sdílejte článek
Štítky sex anální sex

Přečtěte si také