Sex a vztahy

29. září 2015 15:25

Michal Chalupa

5 způsobů jak HO nejlépe potěšit RUKOU!

Možná si myslíte, že se na honění nedá nic zkazit, ale to se hrubě mýlíte. Je spousta věcí, za které by vám partner nepoděkoval. A taky spousta věcí, za které vám bude líbat ruce a když budete hooodně šikovná, tak určitě i něco jiného… Náš návod vám v tom zaručeně pomůže.

1. StřídáníNemusíte honit pořád dokola celý penis. Střídejte tempo i místo. Když se chvílemi zaměříte pouze na jeho žalud, bude štěstím bez sebe. Ovšem na žaludu to má každý rád jinak, takže se zeptejte, jakou sílu můžete použít. A hlavně, MUSÍ TO KLOUZAT.

2. ŽaludTohle milují všichni, ale chce to jemnost. Buď počkejte na „kapičku štěstí“ nebo pořádně plivněte. Jednou rukou penis pevně uchopte a přetáhněte kůžičku. A teď to nejdůležitější, prstem kružte pomalu a jemně po povrchu obnaženého žaludu. Roztírejte kapičku nebo slinu a několikrát opakujte. Cukání vám prozradí, jak moc se mu to líbí.

3. VarlataZapojíte nejenom penis, ale i varlata a určitě se dočkáte pochvaly… Chce trošku cviku, naučit se každou rukou dělat něco jiného, ale pokud budete penis jemně honit a mačkat při tom varlata, bude to mučeníčko, které partner ocení.

4. Zapojte obě ruceKdyž na partnera použijete obě ruce, slast se zvýší. Ale pouze jezdit, NEŠROUBOVAT!

5. Trošku jinakNo a pro ty, co chtějí praktiku honění trošku vylepšit, můžete použít místo rukou nohy nebo ňadra.

Sdílejte článek
Štítky ruka penis varle

Přečtěte si také