Sex a vztahy

18. září 2015 16:50

Michal Chalupa

Tajemství ženské touhy PROZRAZENO: 8 tipů, jak dovést ženu na VRCHOL BLAHA!

Tajemství ženské touhy PROZRAZENO: 8 tipů, jak dovést ženu na VRCHOL BLAHA!

Otevřenost Každá žena chce svému partnerovi odhalit svoje nejhlubší touhy, fantazie i sny, ale ne každá si na to troufne. A to je důvod, proč musí být naprosto otevřený muž. Čím víc je totiž upřímný a otevřený, tím uvolněnější se žena stává a tím snazší pro ni je, svěřit se i se svými touhami

Naslouchání Pánové, ženy ví, co mají v posteli rády a co chtějí. Zkuste jen lépe poslouchat. Ať už jsou to přesné instrukce nebo jen steny a vzdechy, zkuste reagovat a přizpůsobit se. Pokud to uděláte, budete po zásluze odměněni.

Vášeň I když se nedá mluvit obecně, většina žen má v posteli ráda romantiku. Všechny její druhy. Svíčky, hudba, něžné polibky, krásná slova šeptaná do ouška… I to se však může stát stereotypním. Proto se nesmí zapomínat ani na syrovou vášeň. Ovšem o tohle si holky nechtějí říkat. Prostě musíte přijít, popadnout ji, tvrdě ji políbit a pak jí to udělat tak, aby cítila, jak hladový jste a jak moc ji chcete. Bez ptaní, prosím.

Agresivita Ta souvisí s bodem tři. Když už nás překvapíte a hladově popadnete, nechceme pak pomalé hlazení a něžné polibky. Chceme vyplenit pusu vaším jazykem, cítit pevné stisky na hýždích a některé z nás i lehké tahání za vlasy a hlavně pocit, že jsme uvězněné ve vašem náručí.

Pohled a slova Možná nejsme perfektní pro sebe ani pro okolí, ale ve vašich očích se vždycky musíme cítit dokonale. Nic ženu nenažhaví tak, jako když na vás vidí, jak moc ji chcete a jak moc vás vzrušuje. Nešetřete pohledy, svlékejte ji očima a říkejte jí, co všechno se vám na ni líbí. Buďte si jistí, že rozdíl uvidíte hned.

Orální sex Někdy to vypadá, že pouze u mužů se v orálním sexu může experimentovat a zkoušet, ale tak to skutečně není. Věnujte jejímu klínu stejnou péči, jakou poté očekáváte od ní. Zkoušejte a hledejte, co se jí líbí nejvíc. Pokud jí navíc řeknete, jak vám chutná a jak se vám to líbí, můžete očekávat, že vám žena bude chtít oplatit stejnou měrou.

Dominance Stejně tak, jako když nás v posteli ovládáte a určujete tempo, tak i my občas chceme být velitelkami. Mít nad vším kontrolu a rozhodovat o tom, co se bude dít. Pokud jste se zatím do výměny rolí nepouštěli, možná to zprvu bude trochu rozpačité, ale i ta nejněžnější dívka má v sobě kus ďáblice, kterou určitě chcete poznat.

Mluvení v posteli Sex musí být hlavně zábava a i z postele by se měl ozývat smích. Nebraňte se mluvení v posteli. Ať už budete používat peprnější výrazy nebo si jen říkat, jak se vám co líbí, v ženách to vyvolává uvolnění. A čím uvolněnější, tím lepší…

Sdílejte článek
Štítky postel orální sex

Přečtěte si také